Call Of Duty Black Ops

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
"OMG איש בלי רגליים!"
~ משוגע עם רובה מים
"למה אני יושב על כיסא בתחילת המשחק?"
~ כי אתה ילד כאפות וזה קטלני ביותר למשחק
"משוגעים עם רובים"?"
~ בני גורן בשילוב של ילדי מייפל


Call Of Duty Black Ops או בשמו השני Call Of Duty Black Cocks (הופעת אורח של ברק אובמה) הוא משחק מפותח דמיון המתרחש בזמן לידת ישו.


עלילת המשחק

בתחילת המשחק אתם יושבים על כיסא ופדופיל בן 450 שנה מספר לכם את סיפורי חייו תוך כדי אליכת חומוס.זה גרם לי להזיל דמעה אבל הקול שלו באמת נשמע כמו התיאור שלו. אין הרבה מטרות במשחק, רק להרוג משוגעים,לחתוך אותם ואף להרביץ להם עם מקל. אתם משחקים את האיש מ-אסון אלכס, שהוא גם מנהל חנות עוגיות טחינה, האיש שלכם אוהב מאוד לאונן באמצע המשחק ובעיקר לנזוף במבט איפר-מפחיד בחברים שלו עד שהוא קופא אותם למוות והם מתים מרוב פחד (או שתוקעים להם סכין בגרון). יש 3 אנשים עיקריים (או שלא) שאותם תצטרכו להרוג: ויקטור ציצירזנוב,פרופסור אין-סטיינר ועוד אחד שסתם עומד בפינה ומשתין. בהתחלה אתם יושבים בבר ושותים קולה, אז פתאום החבר שלכם (שהוא הליצן במסיבה) שומע אוטו גלידה מתקרב. הוא מאוד שונה גלידה, לכן ישר מרגיש לו לא בנוח ומתחיל להזהיר את החברים שלו שהמוכר הוא משוגע ופדופיל שברח מהכלא, אבל אז הם מגלים שזאת בעצם המשטרה. המשטרה נכנסת עם חולצות בילה-בונג-בונג ועם רובאי מים ומחפשת אותכם, כמובן הם לא רואים אותכם ואז השוטר ההכי חולה מתקרב אליכם כדי לבדוק אותכם ואתם תוקעים לו טופי באף (סתם, סכין ביד). אחרי זה הפדופילים האחרים מתעצבנים ומתחילים לצעוק בשפה שלהם BONGA BONGA תוך כדי יריה בכל דבר שזז וכרגיל אתם מורדים אותם. במהלך המשחק הפדופיל הזקן בן 450 השנה יספר לכם איך הוא שפך כוס מים רותחים על אמא שלו, ואז תעשו כל מיני משימות מטומטמות שהוא יגיד לכם לעשות. כמובן המשחק מאוד מומלץ לגילאים 8-10.


20px-Stop hand.png אזהרה!
הפיסקה שכרגע סיימת לקרוא הכילה פרטי עלילה!הגיבור הראשי במשחק

נכון שזה לא מצחיק?

משחקיות

המשחקיות מזעזעת ברמות של שוק אפריקני, יש לכם רק נשקים מפחידים כגון: גרזנים,סכינים ואפילו קופסאות קורנפלקס! בני גורן שהוא גם יצר את המשחק החליט שדי לטמטום ולכן הוסיף לכל דבר שזז במשחק M4 ועוד כמה נשקים שנועדו לקיום יחסי מין. לאחר סריקת מומחים מעמיקה, המומחים גילו שבשביל להריץ את המשחק צריך מעבד במהירות 9999999 קילומטר בשנייה,ספק כוח שיספק לכם כוח לאוטו וכמובן טיפה חומץ. במשחק תוכלו לזרוק רימונים על חברים שלכם,לרסס אותם ואף לדקור אותם עם סכין, אבל אודות למנוע החדש שפיתח שבתאי צבי לעולם לא תוכלו להרוג את חברים שלכם.

מטרת המשחק

המטרה של המשחק ברורה מאוד, לרקוד עם חשפנית, לירות עם RPG על החבר הנחמד שלכם שלקח לכם את הנשק וכמובן לדקור ערבים עם סכין גילוח.

מילון מושגים

  • NOOB - ילד קטן שרק הדליק את המחשב, והרג 2 חברים שלו עם סכין.
  • STFU - איש דת נוצרי שכל היום המטרה שלו זה להשתיק אנשים.
  • FUCK - בן אדם משועמם שמתעצבן על המחשב שלו שיש לו לאגים ותוך כדי משחק מייפל.
  • FAG - ראשי תיבות של FUCKING ADRENALIN GAME.
  • MOTHERFUCKE - בן אדם שממש התעצבן על הנוב שהרג אותו, והוא הולך לסופר כדי לקנות באגטים ולהכניס לתחת.
  • SMG - קוקסינל עם רובה(עוזי שתקוע לו מסטיק בקנה(משתיק).
  • MESHINEGUNNER - מפגר עם לאגים עם מקל שמרסס לכל הכיוונים.
  • SNIPER - דבל עם סופר רובה ועם תחמושת(מיונז)