דאבסטפ

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"חבר'ה תראו, עשיתי גרעפס לתוך ווקודר"
~ סקרילקס על דאבסטפ


דאבסטפ (מאנגלית: Dab Step, בתרגום לעברית "צעד דאבינג און דה הייטרס") הוא ז'אנר "מוזיקלי" שהיה פופולרי לפני יותר מעשור.[1] דאבסטפ, במהותו, הוא ז'אנר שלוקח את הסאונד העולה ויורד של פלוצים בג'קוזי ומנסה לדמות אותו עם סינת'יסייזרים. הז'אנר היה פופולרי לאיזה שבועיים ונעלם בערך באותו זמן כמו טיסה 370 של מלזיה איירליינס,[2] והרס עורות תוף רבים מספור.

היסטוריה

לא ברור איך התפתח הדאבסטפ. חוקרים מסוימים טוענים שהז'אנר יצא מראשו של זאוס בצורותו הבוגרת עם שריון מלחמה מלא. חוקרים אחרים טוענים שהחוקרים הקודמים התבלבלו עם אתנה, וחוץ מזה זאוס לא קיים בכלל.[3] דעת רוב הקהילה המדעית היא שהדאבסטפ התפתח כתוצאה ממפגש מצער בין מקדחה, ויברטור וקוף מקוק, וגם שאי אפשר להקשיב לחרא הזה בלי לאבד שפיות.

הדאבסטפ התגלה על ידי הציבור הרחב כשסדרת רעידות אדמה חריגות הכו במוקדים שונים ברחבי העולם באזור שנות האלפיים, שהתבררו כבס הוואב של הדאבסטפ. הז'אנר צבר פופולריות רבה בתחילת שנות העשרה של המאה ה-21, אבל כשהעולם היה זקוק לדאבסטפ יותר מאי פעם, הוא נעלם. מאה שנים חלפו, ואחי ואני מצאנו את הז'אנר האלקטרוני החדש, כשף בס ושמו פיוצ'ר באס. אף-על-פי שיכולות הבס שלו גדולות, יש לו הרבה מה ללמוד עד שיוכל להציל מישהו. אבל אני מאמינה, שפיוצ'ר באס יכול להציל את העולם.

ראו גם

הערות שוליים

  1. אתם כבר מרגישים זקנים?
  2. זה רק צירוף מקרים, נכון? נכון?????
  3. אותם חוקרים הוכו על ידי ברק מספר שניות לאחר מכן.


Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא דאבסטפ. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים טרוריסטים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.