בית השחי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
" אחלה מקום. מזל שנתתי את ישראל ליהודים."
~ אלהים על בית שחי
"אז... אתה בא לכאן הרבה?."
~ גרביל על בית שחי
"איכסוווווווווווששש!!!11!"
~ פקאצה על בית שחי

בית השחי הוא כלי נשק לא קונבנציונאלי. השימוש הראשון בבית השחי ככלי נשק להשמדה המונית היה עוד בתקופת התנ"ך: "וירים את משה את ידיו וימותו העמלקים".בבית השחי ישנן שערות מיוחדות שבהן ניתן להשתמש כשמיכה חמה

בית השחי

מקור המילה "שחי" היא במילה שחייה, עקב כמות הזיעה באדם ו\או פוקימון ממוצע, שחייה היא אפשרית ביותר. לפי המיתולוגיה היוונית, זאוס השתמש בשיערות מבית השחי שלו על מנת להכין סלט יווני, ובשביל לפקח על העולם , תוך יצירת ברקים מבית שהחי שלו בעזרת הפרשים חשמליים, בזמן ששמר על העולם כשאלוהים הלך לטיול אחרי צבא בהודו. בית השחי, כמובן, לא קיים בבני אדם, מוטציות ופוקימונים למיניהם. לעומת זאת, קיימת "חצר השחי", הנמצאת מתחת לכתף, שממלאת את מקומו. כשבני גורן יפסיק לשחק מייפל סטורי ויבין שאפילו FarmVile יותר מגניב, כל חצרות השחי יהפכו לבתי שחי, ומיד לאחר מכן ימותו כל יצרניי שלגוני התותי פרוטי למיניהם. היסטוריונים מצאו כי הצבא הספרטני השתמש בבית השחי כנשקם העיקרי, כי הם בעצמם וונאבי-זאוס. ריחו של בית השחי מרתיע אויבים ולכן ישנם אומרים כי העולם נכנע לספרטה. בנוסף לכך אומרים כי הספרטנים השתמשו בריחו המר של בית השחי להסתרה ואיחסון של חרבות, סכינים, קשתות, נשקים גרעיניים, מזון וציוד משרדי כבד.

בית השחי כיום

בתרבות המערבית, לא קיימת מודעות לבית השחי ולכוחו העצום. נשים מגלחות את שיער בית השחי על מנת שיראו פחות גבריות, ולא משתמשות בפוטנציאל הרדיואקטיבי שלו. גברים, לעומת זאת, שומרים אותו ומתייחסים אליו כאל אח תאום שלהם, מדברים איתו ומשתפים אותו בסודותיהם הכמוסים ביותר, אך גם הם אינם יודעים את הכוח הטמון מתחת לזרועם.

בית השחי בקולנוע

הבמאי של שוברי הקופות המצליחים מלחמת העולם I ומלחמת העולם II, וגם התחיל לתכנן את שובר הקופות הבא שלו, מלחמת העולם III, היטלר, טען לפני מותו הטראגי בדרום ג'מייקה האוזבקיסטנית, כי במלחמת העולם השלישית לא יהיה שימוש בפצצות אטום ובתותי פרוטי, אלא קרבות בית שחי-אל בית שחי. כל זה לא יצא לפועל, כי הוא מת, אך שמועות רצות אומרות שיכול להיות שהשחקן הכושל אהוד אולמרט ושר הטבעות אחמדיניגא'ד מתכננים להוציא זאת לפועל.

ראו גם