אנטרקס

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


אנטרקס (באנגלית :ant-rax) (או בפאקצית X[ט7ק0) מלהקות טראש מטאל המצליחות ביותר באירופה וברמת-גן. להקה זאת הוקמה ב1995 והתפרקה ב1860 בגלל מחלת הנמלה המשוגעת (אנט-רקס),הנגרמת משילוב לא מבוקר של נמלה ובארני.בין לבין הקימו כת הלל לבני גורן ולג.יפית(או ג'יפית במקורות אחרים).מסופר שכתבו את רוב השירים שלהם כאשר העמידו את הזמר דר. ג'ואי בלדונה (או בנדנה)בתור בשירותים ציבוריים אחרי מנת יתר של הרואין וחמין (סמים מסוכנים),השירים הם תוצר כתוב של האיומים שלו על שאר חברי הלהקה.

היסטוריה

הקמתה של אנטרקס

אנטרקס התחילו בתור חבורה של מנקי רחובות תימנים בירושלים,שבכלל נקראה "תרימו ת'רגליים באוויר! אני מטאטא",אך הגיעו למצב שהבינו בו שהעסק לא מתפתח,והתחילו לעבוד בחיריה. כעבור 3 שנים,המטאטא הראשי,ג'ו בלדונה,ראה גרביל מרקד בפעם הראשונה חייו. כך נכנס לתחום המוזיקה,יחד עם כל חברי "תרימו ת'רגליים באוויר,אני מטאטא".

תחילת דרכה

קובץ:882.jpg
תחילת דרכה

הלהקה התחילה להופיע בתור מנקי במות בכל רחבי אירופה,אך בשנת 1995 הבינו שהם מסוגלים לעוד,ופנו לקופיקו שיעזור להם. קופיקו הראה להם את הדרך הנכונה,הצעדים הנכונים ופרסומות של ג. יפית (סתם,אני לא עד כדי כך מגעיל) והפך אותם מתימנים שיודעים רק להוריד מסטיקים מהלמטה של השולחנות למטאליסטים בעלי כשרון ועוצמה שהגאונות נשפכת מגופם.אבל כמובן שלא יכלו להתנתק מעברם והתחילו בטראש מטאל (מטאל זבל) וג'ימי הנדריקס.(רגע,מה הוא קשור?).כמו כן שינו את שמם מ"תרימו ת'רגלים" ל"תרימו ת'ידיים".

השיר הראשון

השיר הראשון שכתבו היה השיר הידוע "כשאני נקי אני מותק",והוא מדבר על הגמילה של חברי הלהקה מחמין.השיר יצא חרא אז הם השתמשו בשיטת חל"ב (חמין+לחץ בשירותים=שיר טוב רצח).

הקמבאק (חזרה בזמן)

"תרימו ת'יידים אני מטאטא" היו כל כך מרוצים מעצמם,עד שפנו לקופיקו והודו לו,ואז קופיקו הצע להם להקים לכבודו כת,ובתמורה יקבלו מכונת זמן שפועלת על אלכוהול ופסטרמה. הם היו כל כך מרוצים וגאים בעצמם (לא גייז) וחזרו בזמן לשנת 1840,שם חיברו את שאר השירים שלהם ושל ג'ימי הנדריקס (מה,עוד פעם ג'ימי הנדריקס?!).

התפרקות הלהקה

בשנת 1860 פרסות הלהקה הגיע לשיאו,אך קופיקו הבין שהעסקה לא השתלמה לו,בהתחשב בעובדה שרק אימואים וגותים הצטרפו לכת שלו והשליך (השליכט/הסמיחט מלשון סמוחטה) על העולם את מגפת הנמלה המשוגעת (אנט-רקס) ואת ג'ימי הנדריקס (לא,רגע! מה הוא עושה פה בכלל!?!) ושם אותה בחמין של הלהקה. בהופעה ברמת-גן חברי הלהקה לקחו מנה של חמין (חוץ מהבסיסט פרנק בלו-הוא בסיסט...) ובבת אחת הנמלה המשוגעת יצאה מאברי מינם ואכלה להם את כל השערות,ואחד אחרי השני,באכזריות ובכאב,גרמה להם להתאבד עם סרטים של אבי ביטר,כל חברי הלהקה נרצחו בפעילות הטרור הזו.(חוץ מפרנק בלו הבסיסט,אבל מי שם עליו!? הוא בסיסט...)

שינוי השם לאנטרקס

לאור האסון כל המעריצים שלהם מכל רחבי כדור הארץ,מאירופה ומרמת-גן, שינו את שם הלהקה לאנטרקס,על שם מחלת הנמלה המשוגעת (אנט-רקס). יש הטוענים שזה היה הרעיון של הבסיסט שניצל מהאסון,אבל מי שם עליהם?!הם סתם בסיסטים... 5 דקות אחרי קופיקו הבין שלא השלים את המשימה כי נשארו עוד עדים למקרה,והרג את כל המעריצים.(והבסיסטים,כי מי שם עליהם?!)וג'ימי הנדריקס (נו,מה?!?!).

חברי הלהקה

צ'ארלי בנאטה (ז"ל)-תופים. סקוט איאן (ז"ל)-גיטרת ליווי. רוב קגיאנו (ז"ל)-גיטרה מובילה. ג'ואי בלדונה (ז"ל)-שירה (רעש עם הקול). ג'ימי הנדריקס-מה?!?! מה הוא עושה פה בכלל??!!!?! (אהה! ויש גם את פרנק בלו,אבל מי שם עליו?! הוא בסיסט...)

דיסקוגרפיה

אנט-רקס
 • Amog The Dying - האלבום רועש במיוחד שנחשב לאלבום הכי טוב שלהם, השיר Efilnikufesin נכתב מתוך ערבוב של הרואין וחמין בבטן של ג'ואי בלדונה.
 • We've Come for Fuck You All - אלבום נוסף שלהם,האלבום מדבר על הדחיקה של המטאליסטים מהחברה, האלבום מציג בעיקר כאב וסבל בחיים.
 • Persistence of Time - עוד אלבום שלהם, השיר Intro The Reality זה חיקוי בעצם של Master Of Reality (אלבום של בלק סבאת') וInto The Void (שיר של בלק סבאת')
 • Spreading the Disease - עוד אלבום שלהם שמדבר על ההתפשטות של המטאליסטים ברחבי העולם
 • Sound of White Noise - עוד אלבום שלהם, השירים בו באמת נשמעים כמו רעש לבן
 • Armed and Dangerous - עוד אלבום שלהם, יש בו רק 7 שירים והוא יצא מתישו בשנות ה80
 • Volume 8: The Threat Is Real - עוד אלבום שלהם, אלבום ארוך מאוד
 • State of Euphoria - עוד אלבום שלהם, כמו We've Come For Fuck You All האלבום מדבר על הדחיקה של המטאליסטים מהחברה
 • Stomp 442 - עוד אלבום שלהם.
 • Fistful of Metal - עוד אלבום שלהם.
 • Are You Experience - אלבום בכלל של ג'ימי הנדריקס, מה הוא עושה בערך הזה בכלל!??!?!?!?!

ראו גם