רעש

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


Attention niels epting 01.png ערך זה הינו ערך ליודעי דבר
אלו שלא יודעים את הדבר הזה מוזמנים ללכת לקרוא ערכים אחרים. בינתיים אנחנו נצחק ונהנה, לבד! הא!"אני שונא רעש!"
~ מטאליסט על רעש


"זה לא הדבר הזה שהילדים היום שומעים באוזניות?"
~ שבתאי צבי על רעש


רעש הוא שם נרדף למוזיקה עם הפרעות קשב וריכוז. (בד"כ ידוע גם כ"מטאל").

ההתחלה

הרעש התחיל כבדיחה של דייב מאסטיין (הסולן, הגיטריסט, הבאסיסט והמתופף של להקת מגהדת'). דייב חשב (בגיל 37, כאשר עלה לכיתה ג') על בדיחה כלל עולמית, להמציא תדר קולי המעצבן אנשים בקלות. באותו זמן מוזיקת הרוק שלטה בעולם, והחיים היו יפים וטובים.
בגלל שדייב מאסטיין, בדומה לבני גורן וטל מוסרי היה ילד דחוי ועלוב בבית הספר, שתמיד ניסה להראות מאגניב, הוא רוצה "לנצח" את הרוק, אבל מהיותו דיסלקט, חשב שפירוש המילה רוק ("Rock") הוא חרסינה, המציא את המטאל (מה שנקרא היום רעש), כי הוא יותר חזק מהרוק. וזה כמובן יותר מאגניב.

האמצע

אחרי כמה שנים של אומללות בבית הספר (כ20 שנה) חברו של דייב, גם אומלל ועצוב ודחוי בגלל שמוצאו היה משבט אינדיאני עתיק, קירק אולמרט החליט להחזיר לעולם, ופתח להקה עם דייב מאסטיין.
לאחר 665 שנים של פעילות כושלת הם וויתרו על החלום להרוס את העולם.

מה שבין האמצע לסוף אבל עוד לא סוף

כמה שנים לאחר מכן, בני גורן, והיוצ'אטוגולה אימושאיו יוצר המשחק מייפל סטורי החליטו להביא עוד דבר רע לעולם, ואז נזכרו שכאשר הם היו זקנים, הם שמעו ביחד עם עוד כמה אנשים כמו אהוד אולמרט ושמעון פרס על הלהקה חסרת השם של הזוג שאף אחד לא מכיר, דייב מאסטיין וקירק האמט.

כמעט הסוף

בני גורן החיה מהמתים אנשים לא מוסברים ולא הגיונים והכריח אותם לפתור תרגלים מספרי האלגברה שלו עד שאיבדו את שפיותם.
היום הם עובדים ביחד, בלהקות כמו BMTH, מטאליקה, מגהדת' ועוד..
ידועה שהבאסיסט של להקת מטאליקה מתחלף כל 666 יממות כפולות ושליש, כי בני גורן עשה טעות בחישובים בפעם הראשונה בחייו בגלל זה הוא מרצה עונש מעשר בביתו של שבתאי צבי.

הסוף

היום כל חברי להקות המטאל מתים, מה שפתח את התעלומה הגדולה ביותר בהסטורית האנושות. איך זה שיוצאים עוד שירי רעש (או מטאל) לעולם, למרות שכולם מתים? ובכן, יש דעות של מומחים בעניין:
שבתאי צבי פתח את תאוריית המפץ הגדול, שלפיה ילדים שיצאו מהארון בגיל צעיר (כאלה שרוקדים טקטוניק), זורקים נפצים על הקברים של להקות המטאל וכתוצאה מכך נפלטים חלקי גופות מהקבר. מה שעדיין לא קשור לזה שיוצאים שירים חדשים.
אלברט איינשטיין סבור כי דייב מאסטיין חזר מהמתים, ומקליט את עצמו עושה פעולות כגון לאונן, לגרבץ, ולהאזין למוזיקה של רוני סופרסנטר.

הערות שוליים

מוזיקת הרעש על סמים (רטלין) נקראת מוזיקת רוק
מוזיקת רעש שילד הקליט ולחץ על "הפוך" ברשמקול נקראת טוקיו הוטל.
מטאל (רעש) הוא הסיגנון היחידי שהגיטרסט לא נמדד ע"פ כמות השיער שיש לו, אלא עד כמה גדולה, עצומה, ענקית, ומלאה במקומות הנכונים הגיטרה שלו.
עם זאת הגיטרה חייבת להיות מלאה בהירוגליפים ולהראות דומה לאיבר המין של בני גורן