קינג קונג

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"אתה לא בחור רע או משהו, אבל לך להתקלח!"
~ שבתאי צבי על קינג קונג
"גם אתה לא בחור רע או משהו, אבל לך להתגלח!"
~ קינג קונג על שבתאי צבי
" אוגה צ'אקה!"
~ קינג קונג על קינג קונג
"אני זוכרת שיצאתי איתו לדייט בפרק הקודם שעשיתי"
~ חנה לסלאו על קינג קונג
"מי הכניס אותך לכאן? שומרים סלקו אותה!"
~ קינג קונג אחרי שחנה פרצה לו למקרר


קינג קונג הינו אחיהם הקטן של "פינג פונג" "דינג דונג" ו"בילבונג". וקינג קונג גם הינו המורה הכי טוב לדיקדוק שהיה ושה(ש)מין האנושי אי פעם ראה.

ביוגרפיה

חיים מוקדמים

תפוז סיני בצורתו הסופית, טיקטק בטעם תפוז

קינג קונג נולד בקמבודיה הסינית או בכינויה כיום, אשדוד. אביו, שהיה שעיר מאוד קיבל את הכינוי "שעיר לעזאזל". לעזאזל היה אדם עובד חרוץ מאוד שאהב לכול ממתקים (גללים של פרות), למעשה הוא אהב את זה כל כך שהוא התחיל עסק ליצור של גללים של פרות, כיום ידוע כרפת, או חלב תנובה. בנוסף לעזאזל עבד בתופייה שבה מכר גונג ומכאן קרא לכל בניו בשמות דומים. קונג בילדותו לא הלך לבית הספר (המורות לא אהבו את התשובות שלו במבחנים "אוגה בוגה!" וסילקו אותו. כשנשאל האם הוא כועס ענה "תראה מוטי.... אוגה בוגה זה לא משהו שכל אחד יכול להגיד. צריך המון כישרון כדי לבטא את ה"אוגה" נכון. ועם הכישרון הזה אני אעשה מיליונים, בננות"). קונג הצעיר עבר מבית-הספר לדבר הרבה יותר חשוב! גידול תפוזים סינים בקמבודיה הסינית (איזו הפתעה!).

באותו הזמן הביקוש לתפוזים סינים ועוד פירות מערביים נחשקים (בוטנים מצופים שוקולד) היה גדול, ואימו של קונג בינג בונג, או בכינויה שמרבים להגיד, בינגו(cause bingo was his name-o), פתחה חווה ליצור תפוזים סינים. בשיתוף פעולה עם לעזאזל (הוא ייצר את הדשן) העסקים פרחו. אך בגלל תקרית קטנה עם קונג (הוא חרבן על הבית שלהם) הם עברו דירה לארץ ששמה עד היום קונגו (על שם מי לדעתכם?). בקונגו הביקוש לתפוזים ירד וגם אמא אדמה לא הניבה תפוזים גדולים. לכן אימו של קונג צ'אקה פיתחה את התפוזים הקטנים מאוד, למוצר הנמכר ביותר מסוגו (ראה תמונה).

צוואתו של לעזאזל

לעזאזל נפטר ממנת יתר של אלכוהול משולב עם גבינה צרפתית ומת כשקונג היה בן שלוש-עשר. לעזאזל רצה הרבה מאוד טעמים של חרא בחייו אך לא הספיק לטעום את כולם. על כך הו התחרט ולכן רצה:

  • את שמו של דינג דונג הוא רצה להפוך צלצול פעמון.
  • הוא הוריש כמה מכדוריו לפינג פונג בשביל המשחק.
  • הוא רצה שבליבונג יהפוך להיות מותג של חרא והוריש לו את מפעל הקומפוסט.
  • לעזאזל הכי פחות אהב את קינג קונג ולכן הוא הוריש לו את הרעיון לעשות פרסום למכונת גילוח.


חיים אמצעיים

לאחר מותו של לעזאזל הי קונג במצב נפשי גרוע, ולכן החליט כדי לכבד את מות אביו לשבת שבעה (טונות). מהר מאוד קונג התאושש והפך לשחקן מפורסם, הוא שיחק בטיטאניק בתור הספינה, שיחק באקס-מן 3 בתור הפרווה של איש הזאב, ושיחק באריזה משפחתית בתור האחיין הרשע והחתיך של סטיב ארקל. עם הכסף שעשה החליט קונג ולעבור לארצות הברית, ועזר ג'ימי גארפילד לנצח בבחירות. כעבור כמה שנים החליט קונג לפרוש מקררירת המשחק המצליחה שלו, והפך להיות מורה לדיקדוק. כשנשאל מדוע עזב אאת הקריירה המצליחה והמרוויחה שלו בשביל להיות מורה, ענה קונג "אוגה בוגה!". בתור מורה לדיקדוק קונג התחבר יותר עם הצד הילדותי שלו. כל הפסקה הוא שיחק עם הילדים בתופסת, אבל לאחר שחמש מהם נמחצו למוות כשקונג תפס אותם, החליט קונג לעבור למשהו אחר.

קונג משחק באריזה משפחתית. הוא נלבש ע"י החנון האולטימטיבי, סטיב ארקל

קינג קונג פו

ביום אחד בהיר הלך קונג ליפן. ההליכה הייתה ארוכה כי הוא הלך ברגל. הוא הלך עם רגל אחת ולכן לקח לו חמש שעות להגיע. יפני אחד ראה אוטו ונכנס לגנוב אוטו. קונג גם כן ראה זאת ועזר לגנב לברוח בשקט כי חשב שביפן מותר לגנוב. יפני אחר ראה מיצובישי והסתלק. עוד יפני ראה כיצד קונג עוזר לגנב וקרא לאומנות לחימה על שמו, קונג פו. הביטוי הנכון הוא קונג טפו, בגלל שזה רע לגנוב ולכן קונג הוא ילד רע בואו נספור עד שלוש וז קונג ימחץ לכם את הראש. מקור המילה טפו נבעה מכך שהיפני ראה חתול שחור באותו זמן שאכל קליפת בננה. זה היה לו טעים עד שהוא זרק אותה לעבר קונג. קינג קונג טפו הלך על רגל אחת ובמקרה נפל בגלל הבננה.

קבוצת עובדות עם קשר הדוק על היפנים

יפנים אוהבים לאכול קליפות בננות מטובלות ברוטב פח זבל מאלומיניום יחד עם סגסוגת ברזל כי טעים לאנשים ללא נשמות. באותו הקשר, אני אוהב גם בננות אבל אני לא ספרדי. 100% מהיפנים נולדו ביפן, אבל רק 100% מיפן נולדה ליפנים. אני מסטול כרגע.