ששון גבאי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.

ששון זרובבל גבאי הוא שחקן גולות מקצועי ואבי האומה הטטרית. ששון גבאי הוא ללא ספק דמות מפתח בלימודי הסוציולוגיה בבתי הספר הממלכתיים הרפורמיסטים בקווקז והסביבה.

צעדיו הראשונים

ששון גבאי נולד לאלמועלים ששון, מגדל סוריקטות במקצועו, ולדנה דבורין, אשת רוח ומאמינה בדת השינטו. מילדות ששון התבלט בעיקר בכושר העלייה במדרגות נעות כאשר המדרגות בעצם מובילים למטה ואף התחרה בתחרויות רבות בנושא מקסים זה. בגיל שש ששון עלה לכיתה א' בבית הספר ע"ש הכינה נחמה בגבעתיים, אך בכיתה ד' נשר מהלימודים כדי לנסות את מזלו בכתיבת ספר מהפכני בנושא "הזרמת מי שפכים על תוך הניאגרה של אהוד ברק". בגיל 16 עבר ששון לסיביר, שם התחרה יחד עם חברו ושותפו לעתיד, טל מוסרי, בריאלטי חדשני שנקרא "המרוץ לחרגול המצוי", ריאליטי זה הוא בעצם מירוץ עולמי בכל העולם אחר חרגול מצוי שמקפץ לו להנאתו בטקמנדו והרפובליקה הדומניקנית. בריאליטי זה יש גם שלבי בונוס בהם אפשר לצוד את בני גורן וכך לקבל נקודות בונוס אשר יעזרו לך בהישרדותך במשחק. ששון גבאי וטל מוסרי זכו בפרס הגדול והנחשק בגמר הריאלטי וזכו כאמור בדיסק החדש של ישי לוי ועוד די.וי.די של מאחורי הקלעים בגרסת הבמאי.

הכניסה לעסקי השעשועים ומשחקי הגולות המקצוענים

בגיל 23, כאשר ששון כבר גידל פלומה גדולה של שיערות אף ואף הספיק לפרוץ למחשב של אביב גפן ולשלוח לו וירוס שמעלה לו שירים מפחידים ביותר של סולג'ה בוי, הוא החליט לשנות כיוון והגיע בטעות למשחקי הגולות המקצועיים. ששון גבאי שדד את נינט טייב והלך לחרוש את כל חנויות צומת ספרים הקיימות בארץ וקנה את כל ספרי הארי פוטר אבל אז גילה שזה בעצם ברוסית מדוברת. ששון העצבני ניצח את כל מתמודדי הגולות והפך לאלוף העולמי במשחקי גולות מנצנצים בצבע לבן חושני וסגול עצבני. בגיל 40 הוא התחתן אם אחיו למחצה של פיקאצ'ו יוגיהו והם הולידו ילד מעוקב שכלית שידוע בשמו הבמתי מיקי גבע.

הפכיתו המוצלחת לשחקן

בגיל 59 הוא יצר קשרים מיניים ביותר עם ד"ר פיל והם החליטו לעלות סרט מהפכני וחדש בשם "ביקור התזמורת", סרט המגולל את סיפורם של חמישה נגנים קאמרים הנתקעים בתחנת דלק מקומית של חברת דור אלון בפורטוגל ורודפים אחר אישתו המפורסמת של הציקלופ המפורסם גארפילד דינה שמנסה לחנוק אותם בעזרת גז פחמני מעובה.

זכייתו בתחרות מלך הוובקינז של אקטימל והתמכרותו לסמים פסיכואקטיבים

בגיל 60 החליט גבאי לקנות את כל חבילות האקטימלים הקיימים קיום בסופר של רמי לוי שיווק השיקמה וזכה בפרס מלך הוובקינז של אקטימל וזכה בחיית הוובקינז הנדירה ביותר לקנייה בבית הצעצוע-סמור חופים דרום אסיאתי. חברו היקר טל מוסרי, המלווה בחברו קובי אוז, ישבו וחיששו חשיש וסם חדש היצא לשוק בשם נס קפה בבתי הקפה המיוחדים בשם ארומה וכתבו ספר הנקרא "ק,קס,קסאם,קסאמאמק".

בגיל 61 חגג ששון היקר יום הולדת ונר היומולדת השמאלי הקיצוני ביותר בעוגה שלו נפל על שמלת הקש והפייטים של רינת גבאי, אחותו למחצה והיא נשרפה למוות אך היום היא משמשת כמשק"ית ט"ש במסווה.