ג'ון טרבולטה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"we stayed out until ten o'clock"
~ סנדי מ"גריז" על ג'ון טרבולטה, אחרי ששר We made out under the dock
"יש לו שם נחמד...הוא גם לא רע במיטה.."
~ פול מקרטני על ג'ון טרבולטה
"זה הכל באשמתו"
~ שבתאי צבי על צ'יפס
"I got chills, they're multiplyin', and I'm losin' control"
~ ג'ון טרבולטה על סנדי מגריז
"ויוויוייויו איזה חתיךךךךךךךךךך!!!!!!!!!!!!"
~ פקאצה משנות הסבנטיז-אייטיז על ג'ון טרבולטה
"אנא קבלו את אדל דזים, המוכשרת כשד, האחת והיחידה."
~ ג'ון טרבולטה על עדינה מנזל


ג'ון טרבולטה, המוכר יותר בתור "דני מגריז", הוא ממציא הצ'יפס (יחד עם אלוהים).

ג'ון טרבולטה. רואים את פצעי הבגרות הנובעים מהצ'יפס? רואים את הנשיות הקלה בהבעת פניו?

גריז

בזכות הסרט "גריז", ג'ון הנ"ל התפרסם. מדענים חקרו ומצאו, שלפני יובלים, בערך בשנת 1978 לספירת שבתאי צבי, נמצא בחפירות ארכיאולוגיות סרט קדום, ושמו "גריז". לאחר שהצליחו לפענח את שפת הצופן והתנהגותם המשונה של השחקנים, גילו שסרט זה הוא כנראה סרט לימודי, המראה כיצד להחליף את השמן במכונית, כיצד נכנסים להריון ואיך התפתח הערס המצוי.

צ'יפס

שותף של נתח של כ-63.145786% מהקרדיט להמצאת הצ'יפס הוא ג'ון טרבולטה. אך, ג'ון התמים, הסכים להעניק לאלוהים את כל אחוזי הקרדיט, ולכן, הוא אינו זוכה ברווחים על שום קניית צ'יפס.

John Is Gay

חלק נכבד מחייו של ג'ון טרבולטה הוא היותו הומוסקסואל. רמזים רבים נשתלו במהלך הזמן על היותו הומו, ולאחר שנחקרו, התברר שכנראה כמה מהם אף קשורים לפול מקרטני.

הרמזים

Grease Lighting

באחד משיריו היותר ידועים של טרבולטה, Grease Lighting, ניתן לשמוע בבירור את טרבולטה לוחש בתחילת השיר I'm in love with Paul. במשך רוב השיר ג'ון עושה תנועות מגונות, ואף משדל את חבריו לעשות כמותו. אם רואים את הקליפ מתוך הסרט, ניתן להחזירו לאחור בהילוך איטי, וכאן, לאחר מחקרים של עשרות שנים, גילו שטרבולטה הנ"ל עושה סימן של לב עם ידו השמאלית, ואף לוחש את המילה "Paul", כמחווה לפול.

You're The One That I Want

במהלך כל הסרטון, ניתן לראות שג'ון לא באמת מסתכל על סנדי, אלא על הכתפיים החסונות והגבריות שלה, מה שמוכיח, שנטייתו המינית היא לא מה שחשבנו. בסוף השיר, קל למצוא שג'ון אינו רוצה להחזיק את סנדי, ולכן ממעט בכך, וכאשר הוא חייב לעשות כך, הוא מעדיף להחזיקה בכתפייה.

Grease

הפירוש של גריז בעברית הוא "שמן מכוניות". ידוע שפול מקרטני אוהב שמן מכוניות, ואף כתב על מכונית שיר (ע"ע חסרי הקצב-להיטים נבחרים)- "תינוק, אתה יכול לנהוג במכונית שלי". ארכיאולוגים מצאו שרידי צ'יפס, וגילו שהצ'יפס עשוי ברובו משמן, מה שמתקשר לנו לשמן המכוניות- מקרטני, חובב המכוניות, וטרבולטה, ממציא הצ'יפס חובב שמן הקנולה.