קוונטין טרנטינו

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

קוונטין "מדפקא" טרנטינו (אנגלית: Quentin "Modefuka" Tarantino) הוא גמד משקפלוצר מזדיין, במאי אמריקאי בן זונה, ממזר חסר כבוד וכלב האשמורת של הקולנוע האמריקאי המזדיין.

ביוגרפיה

לידה

אימו של קוונטין טרנטינו היתה ניגרית שמנה בשם ג'קי בראון, שהיה לה תותב M-16 במקום רגל. השמנה המזדיינת הזאת היתה מאושפזת ללא הכרה בתרדמת בבית החולים והתפרנסה מזנות תוך כדי, כשהסרסור שלה ניצל אותה מינית עקב מצבה. היחידה שידעה מי היה אביו האמיתי של המשקפלוצר קוונטין טרנטינו זאת המיילדת שלו, אחות מזוינת בעלת עין אחת שהלכה לכל מקום בחצאית מיני וגרביונים. הבעיה היא שראשה התנפץ ולכלך את כל האוטו בדם כאשר פעלולן בשם מייק מק'קיי נותן לה זריקת רעל תוך כדי שמתנגש במכוניתו במטוס בו טס היטלר.

טורנטינו נולד במיניוואן שעמד בחניה ליד סניף של פאסט-פוד לצידי הדרך באמצע פאקינג מדבר באריזונה.

ילדות ונעורים

כלבתו המחורבנת של קוונטין טרנטינו ביום החתונה.

הילד היה מאוד מחונן וסתם חנון שאהב הרבה דם וקללות. מילתו הראשונה היתה "פאק" (אנגלית: Fuck, מזדיין). במשך רוב ימי ילדותו קוונטין המזדרגג התרוצץ ברכבי טקסס שהוא שודד בתי קפה וחניות קטנות בדרך. היה לו ברור שהוא רוצח מלידה ושהוא חסין ממוות ולכן ירה לאנשים בראש וחתך אותם עם חרב סמוראים. אחד מחבריו הטובים היה רופא שיניים צייד ראשים. בתקופה המחורבנת הזאת, הבן זונה הפך לערפד כי נכנס לפאקין מקום שבו כולם היו ערפדים והם נשכו אותו כשהגיע הלילה.

חברו הטוב, מר וורוד, נזעק לעזרה והזריק לו ישירות בלב מנת אדרנלין.

חתונה

את כלתו לעתיד, שדרנית רדיו לא יוצלחת שהתפרנסה מהברחת סמים, קוונטין פגש בפאב מסריח. הוא הזדהה בפניה כפעלולן שהשתתף בסרטים מחורבנים רבים ולכן היא הסכימה שהוא יעשה לה לאפ-דאנס ארוטי בחינם. בטרמפ היחיד שהוא נתן לה, היא קבלה הרבה מכות בראש מהשמשה, מכיוון שהיא לא שמה חגורות בטיחות.

כלתו של קוונטין טרנטינו קבלה כדור בראש בזמן החתונה המחורבנת הזאת שלהם. היא היתה לבושה בשמלה לבנה וכל הזמן הסתובבה עם חרב סמוראים למקרה שיבוא ביל והיא תאלץ להרוג אותו. ביל היה שוטר סמוי שענה לכינוי "מר אורנג'". את הנוכחות של ביל גילו כשהוא הוריד את המים בשירותים.

החתונה הסתיימה ב-53 הרוגים, שלוליות ומזרקות של דם וביל וקוונטין שמכוונים אחד על השני אקדחים במשך יומיים רצופים, בתיקו מקסיקני. בסופו של דבר קוונטטין קיבל כדור בכף יד ויש לו חור ענק שלא נסגר עד היום. ביל נהרג כשיהודי אחד ריסק לו את המוח עם מחבט בייסבול.

המשך חייו

קוונטין המזדיין ניסה את עצמו בתחום האיגרוף, אבל בגלל שהיה חנון נכשל. שיא הכישלון היה כשנעצר על ידי שוטרי תנועה שהביאו אותו הביתה ורצו לזיין אותו בתחת, והוא נאלץ לירות לאחד מהם בביצים.

טרנטינו היה חובב של וואן גוך, כוס אימא שלו, ולכן חתך לאנשים מסוימים אזניים תוך כדי שהוא רוקד ושר. קוונטין נהנה לשדוד בנקים ולשרוף אותם על ידי ערימות של סרטי קולנוע ישנים כשהוא חוסם את כל הדלתות. טרנטינו מסוגל לכוון על מישהו אקדח תוך כדי שהשני מכוון עליו במשך ימים ארוכים, תוך כדי שיחה על החיים המזדיינים האלה.

פרטים לא מעניינים

  • לטרנטינו יש פטיש לכפות רגליים.
  • אין קשר בין המילה "איןטורט" לטרנטינו.
  • את הכינוי "ממזר חסר כבוד" הוא קיבל כי קילל את אימא שלו במקום ציבורי.
  • טרנטינו חובב רפואה משפטית וסאדיזם קלאסי ומודרני.
  • קוונטין מכיר את כל ההטיות של המילה "פאק" ב-17 שפות.
  • מקור השם טרנטינו בא מן העיר הקנדית טורונטו.
  • פרס האוסקר של טרנטינו הוא למעשה חיקוי זול הנקרא "פרס אופיר".