מירי רגב

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Gulgolet.jpg ערך זה הינו ערך גולגולת!
ערך זה מספר על נושא קשה וריאליסטי, ואם תצחקו אנו נבוא אליכם ונתלה אתכם!
מירי רגב
Miri regev.png
כרזת הסרט
בימוי: אנטון צ'כוב
הפקה: ג'ו עמר
תסריט: אורן חזן
שפת הסרט: בלוגרית, עברית, ערבית, בולגרית

מירי רגבאנגלית: Miri Regev) הוא סרט קולנוע עתידני משנת 2104 בבימויו של רידלי סקוט. זהו הסרט הראשון בסדרת סרטי הנוער "הנוסע השמיניסט", שהיא בעצם סדרה מקדימה לסדרת הסרטים למבוגרים "הנוסע השמיני". ניתן גם לראות אותו כסרט האחרון בסדרת הסרטים למבוגרים בלבד, "הנוסע השוביניסטי". ניתן גם לא לראות אותו בכלל.

צוות השחקנים

  • דנה אשכנזי בתפקיד מירי רגב
  • ליאור אשכנזי בתפקיד אורן חזן
  • גבי אשכנזי בתפקיד עצמו
  • חוזה וורגאס בתפקיד אנטון צ'כוב
  • מירי רגב בתפקיד לימור לבנת

הפקת הסרט

מחשש לאיומים על שחקני ויוצרי הסרט, הוחלט להוציא את "מירי רגב" בפורמט של ערך באיןציקלופדיה, על מנת שלא יהיה שום סיכוי שמישהו יצפה בו או ישמע אותו. מחשש שחייזר מסוג כלשהו יקרא את הערך וינסה לנקום באנשים המעורבים בו, כותב הערך מצהיר בזאת שערך זה הינו ידידותי לחיידקים טורפים, חייזרים מטורפים, דני אקוניס, חזירים מיובלים, חזיזים מסוכנים, וכל הדרך זרזירים, וכל הדרך, אני עף לסנטה פה. [1]

עלילת הסרט

עלילת הסרט מתרחשת בחללית הזבל "אינטל" שבגלקסיית קריית גת. "אינטל" אחראית על איסופם של כל השבבים שנוצרו כתוצאה מחידוד עפרונות במשך ההיסטוריה, המרחפים להם בחלל ללא השגחה ומזהמים אותו. קצין-משנה מירי רגב היא האחראית על הדיבובים המצחיקים בחללית ועל בידורם של נוסעי החללית באופן כללי. כאשר הקצין הראשי אנטון צ'כוב ניסה לבדר את שאר הנוסעים בסיפור מלבב על שחף, רגב פצחה מיד בשירת "ברצלונה" על גיטרת מנדולינה. בעזרתו של ההומנואיד (רובוט הומוסקסואל) קב"ט אורן חזן, שסילסל את "שיר השיכור" ובו תיאר את מעלליו עם הכוסיות של בולגריה - רגב הצליחה להשתלט על המטרד, והחזירה את "אינטל" למסלולה המקורי.

בשלב מסויים התברר שאורן חזן הוא האחראי לקיומם של כל שבבי העיפרון בחלל החיצון, בגלל שהוא לא ידע שיש דבר כזה טיפקס. רגב החליטה בתגובה לכרות לחזן את הראש, לגלגל את שאר גופו בלאפה ענקית שאפתה בעצמה, ולשגר אותו לחלל החיצון כאשר שביל של קליפות גרעינים מופלץ מתוך ישבנו, בשביל האפקט הדרמטי.

כאן קצין-משנה מירי רגב, הניצולה היחידה מ"אינטל", מסיימת את שידוריה.

הערות שוליים

  1. כל הזכויות שמורות ללהקת "הזבובים". כותב הערך אינו אחראי לחייזרים שהשתלטו על גופם של זבובים כלשהם שהשתתפו בערך זה.