ורדת

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Gay flag.jpg ערך זה שייך להומוטופיה!
חל איסור מוחלט:
 • לקלל\לצחוק על הומואים\טרנסג'נדרים
 • לעשות משחקי מילים הקשורים למילים גאה\עליז
 • למחות נגד ניתוחים לשינוי מין
 • לקיים יחסי מין עם גברים ונשים כאחד
 • לחשוב על להט"ב בכל צורה מינית שהיאחולה ורדת

ורדת (שם מדעי: ורדיתימוס קוקסינילוס) היא מחלה מודרנית הנובעת מתופעת המטרוסקסואליות שהחלה בסביבות שנות ה 2000. תופעה שגורמת לגברים לטפח את עצמם, לבשם את עצמם וללבוש בגדים שבעבר נחשבו לעיני כל נשיים והומואים.

ורדת היא מחלה שתסמינה העיקרי הוא לבישת חולצות או פרטי לבוש אחרים בצבע ורוד. אנשים החולים בוורדת מכחישים בכל תוקף את קיום המחלה וטוענים שהם אינם חולים ומרבים לומר משפטים כגון: "למה מה רע בורוד, "ורוד זה יפה", "אם אני לובש ורוד זה לא הופך אותי להומו", "מה קשור חולצה ורודה להומו בכלל?" וכו'... הסיכון במחלה שגילוי מאוחר שלה גורם לכך שאדם שבעבר הגדיר את עצמו כמטרוסקסואל או כערס יתחיל להגדיר את עצמו כהומוסקסואל.

ניתן לעצור את המחלה על ידי גילוי מוקדם ועל ידי טיפול מיוחד הכולל בידוד במוסד סגור ואישפוזים רבים. הבעיה היא שהטיפול מאוד יקר ולכן התופעה מתרבה ומתרבה והקושי לעצור אותה רב.

למרבה ההפתעה, חיידקי הורדת מהווים חיסון טבעי כנגד מחלת הטשטשת. על כן, כאשר מופיעים החולים בורדת בתקשורת, בעיתונות או בטלוויזיה, פניהם לעולם לא מוסתרים, לא על ידי השחרה, ולא על ידי קוביות צבעוניות.

הסיבות להתפרצות המחלה

מחלת הורדת החלה כתופעה פשוטה וסתמית שהייתה נפוצה בקרב ציבור הערסים בישראל ובאיטליה, שהחליטו שזה יפה ומושך ללבוש חולצות ורודות וככה הם ישיגו יותר זיונים. בקצב מהיר יותר ויותר ערסים החלו ללבוש את החולצות הוורדות בין אם ליציאות יום שישי ובין אם סתם כחולצת בית ספר. בשלב המוקדם של התפשטות המחלה הנזק לא היה משמעותי מפני שהערסים עדיין בשלב ההתפתחות האבולוציונית כך שהם סיגלו לעצמם דרכים להמשיך להימשך לבנות ולא לחשוק בזין. הבעיות החלו ברגע שילדים אשכנזים שרצו להרגיש מגניבים ולחקות את הערסים, החליטו גם הם לאט לאט וכל אחד בזמנו ללבוש את אותם פרטי לבוש ורודים. ההשפעה של שינוי זה הייתה דורסנית, הילדים האשכנזים שכבר סיימו את התפתחותם האבולוציונית לא היו מסוגלים ליצור בגופם נוגדנים לתהליכים ההומואים שנבעו מהחולוצות הורודות. הם גרמו לערסים לאבד את יכולתם לעצור את השפעות החולצות הוורודות וכך המחלה התפשטה בין כל ציבור האנשים והפכה למסוכנת לכולם.

סכנות עתידיות

מחקרים רבים מראים תמונה חשוכה לגבי העתיד. בעקבות הקושי בעצירה ובריפוי המחלה בגלל ההיבט הכספי וחוסר רצונם של החולים לקבל טיפול יש סיכוי גדול שעד שנת ,2080 45% מאוכלוסית הגברים בארץ ישראל יחלו בורדת. אחת הסכנות הממשיות היא ריבוי טבעי נמוך בגלל העובדה שחולים אלה יהפכו להומוסקסואלים בסופו של דבר. סכנה נוספת היא שהגברים החולים במחלה יתגייסו לצה"ל וילחמו בצורה נשנשית ולא רצינית ויציבו את מדינת ישראל בפני סיכון קיומי ממשי. מחקר חדש שנעשה לפני שנה על ידי הפרופסור הגרמני האנס פדטרבוך, קובע שבתוך 100 עד 200 שנים אנשים החולים במחלת הורדת יעברו תהליך פתולוגי ואבולוציוני שיהפוך חולים אלה בהדרגה לנשים. על פי המחקר אותם חולים יגדלו שדיים וכוס וייראו כנשים לכל דבר. עוד טוען פדטרבוך, שאם לא תמצא תרופה זולה ויעילה למחלה, עתיד כדור הארץ בסכנה ממשית ובשנת 3010 כל אוכלוסיית כדור הארץ תכיל נקבות בלבד.

הורדת בברנז'ה

גברים מפורסמים רבים בתקשורת ובעולם הבידור בארץ ובחו"ל חולים בורדת הנה דוגמאות לכמה מהם:

 • איציק זוהר.
 • יהודה לוי.
 • אברי גלעד.
 • עופר שכטר.
 • שי גולדשטיין.
 • דרור רפאל.
 • גיל ריבה (דוגמא קיצונית לחולה בשלב מאוחר של המחלה).