דיכאון

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

דיכאון הוא חוכמה. אדם דיכאוני הוא אדם שמבין שכל החיים זה סתם חרא ושעדיף לקחת כדורים ולגמור עם זה. לעומת זאת, אדם דיכאוני וחכם יידע שהתאבדות מנטילת כדורים היא לא יצירתית ולא מתאימה למועדון הדיכאוניים שאיתו הוא מסתובב.

מועדון הדכאוניים הוא קבוצת חבריו של הדיכאוני שכמוהו, לוקחים אקסטזי, אלכוהול במידה מרובה, ונוהגים לישון ברחוב.

דיכאון-ממה הוא נגרם?!

דכאון נובע משחרור אימוזון הורמון בקורטקס הפרונטלי (החלק במוח שעליו נפלתם כשהרופא נתן אותכם לאמא אבל היא נבהלה והפילה אותכם. כי אתם מכוערים). האימוזון או בלעז "אימו - זון" (הערת המתופף) נקרא על שם החומר הפעיל - תמצית אימו והמקום האפל אליו הוא שולח אותך הלא הוא ה"זון" (אשר שני רק לזורנזון[1]).

הזון

הכניסה לזון מתבצעת על ידי האזנה למוזיקה של להקות כגון: jimmy eat world, tokio hotel ו- bullet for my valantine. הגוף האנושי אינו מסוגל לשאת כאלו צרימות ולכן התגובה המיידית של הגוף היא שוק ואפאתיה כחלק ממנגנון הגנה. לכן רוב האימואים ניתנים לתיאור כ"ילדים מסכנים בלי חיים, כאילו מזה השחור הזה מי מת? כאילו פאק!" (תגובה של בת, כל בת באשר יש לה ציצים). השהייה בזון אינה מסוכנת אולם היא גורמת לאימואים לחשוב שהם קשוחים ואפלים כשלמעשה הם רכרוכיים וחסר להם ויטמין די כתוצאה מאי חשיפה לשמש. שלא נדבר על שיזוף.

שיטות מקוריות ויצירתיות להתאבדות

  • תדפקו פסנתר בראש. תמיד עובד.
  • לכו למועדון לילה, תשתכרו עד שיידפק לכם הראש. אם זה לא עובד ולא תקבלו הרעלת כבד, תמיד תוכלו בהשפעת האלכוהול להזדיין עם חולת איידס. או פאקצה.
  • תבלו שעה בחברתו של אימו. עד תום הזמן תמותו משיעמום.
  • לגלף סכין מפיסת עץ, במקרה שלא מתתם משעמום תתקעו את סכין העץ בלב!
  • תחתכו ת'בולבול ותראו לסבתא כמה דם יוצא (מומלץ לצעוק "היי סבתא תראי! יורד לי אדום מהשמקעל!") היא כבר תתאבד. בזמן שהיא לוקחת סכין תקפצו מאחוריה ותחכו עד שהיא תדקור את עצמה,ואז הסכין יעבור וידקור אותכם! הידד לפשטות!
  • קנו גרביל באינרנט, גדלו אותו וזרקו אותו לפח. שטן הגרבילים כבר יהרוג אתכם.

ראו גם

הערות שוליים

  1. יצור זדוני שחי במעמקי יערות הנהלת החשבונות ושניזון מקורבנות תמימים שלכד אותם הוא ממית באכזריות על ידי חפירה למוות. הניצולה היחידה שתועדה עד היום היא אשקלונית בשם קים. כשנשאלה מה הציל אותה היא אמרה "כאילו, אני כזה לא הקשבתי... עשיתי פרנטש פשוט ויצא מאמם!...."
Wooly.pNg ערך זה הינו קצרמר בנושא דיכאון. אתם מוזמנים לתרום לאיןציקלופדיה ולהוסיף בו בדיחות, תכנים טרוריסטים ו/או מסרים קומוניסטים. במקום ליצור ערך קצרמר עדיף לכתוב את השטות הקצרה בבנק הרעיונות.