דרקון

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ShabtayTzvi.JPG הערה: קדוש

ערך זה הינו ערך קדוש! נא לא-

בזמן קריאתו.
כמו כן, מומלץ לא לאכול שישליק במשך 24 שעות מתום קריאתו.


דרקון
קובץ:Erotic furry art of a dragon generated by NovelAI.png
מחלקה טיפול נמרץ
סדרה דרגון בול
משפחה גודזיליים
שבט קניבה
סוג הדרקון קדוש
מין דרקון השבתאי צבי
שם מדעי
דרגונוס קדושוס אלקטרוזיטוס
"WOW"
~ גרביל על דרקונים
"הם אפילו יותר קדושים ממני!"
~ שבתאי צבי על דרקונים
"דרקונים? אה כן אני זוכר אותם"
~ אלוהים על דרקונים
"גם הם לא ברמה שלי"
~ צ'אק נוריס על דרקונים
"לא בבקשה, רק לא זה!!!!!"
~ השטן על דרקונים


דרקון הוא חייה קדושה, אגדית ואולטמטיבית אפילו יותר מן הגרביל! רוב הדרקונים הם יצורים תת קרקעים שחיים בטמפרטורה של 173.6436336 בצל(זיוס) מתחת למים.


היסטוריה

הדרקונים ידועים בתור יצורים שנוהגים ללכת מכות הרבה אחד עם השני

בשנת 1273 לפני ספירת הנרקומנים, (שנים ספורות לאחר בריאת העולם) השטן בא לאלוהים ואיתגר אותו ליצור חייה שתהיה קדושה, אגדית ונעלה איפלו מן הגרביל. בגלל שאלוהים שנא את השטן (ובצדק) הוא החליט לברוא אדם שיהיה כשלון אחד גדול והטיל אליו את המשימה. בגלל שאותו אדם הייה כשלון חרוץ הוא נכשל במשימתו ובמקום זה ברא יצורים ענקים חסרי שכל שנקראים דינוזאורים. הגרבילים התפוצצו מצחוק לראות את הדינוזאורים שהיו לוזרים גמורים. לאחר כמה מאות מיליוני שנים אחרי שהגרבילים הפסיקו לצחוק מהפדיחה של אולמרט הם הרגו את הדינוזאורים תוך 3 שניות וזאת הסיבה להכחדתם. השטן התרגז ובא לאלוהים. אלוהים כלא את השטן בכלא שנקרא גיהנום כעונש והחליט לברוא יצורים קדושים ונעלים אפילו מהגרבילים (בלא ידיעה שהוא ממלא את משאלתו של השטן) וקרא להם דרקונים. הדרקונים שמרו שהשטן לא יברח מגיהנום. בגלל התרבותם הרשה להם אלוהים לרדת אל כוכב נטוש, מסריח ומזוויע שנקרא כדור הארץ. הדרקונים ירדו אליו והפכו אותו לכוכב נורמלי והוסיפו אליו גרבילים ויצורים שנקראים בני אדם כדי שיהיה להם על מי לצחוק ומידי פעם גם להרוג אותם ולענות אותם.

דרקונולוגיה

דרקון מזן נדיר במיוחד

דרקונולוגיה היא מדע העוסק בחקר הדרקונים. המדענים שעוסקים בו נקראים דרקונולוגים (כמה צפוי) ולרוב הם חצילים, גרבילים, חייזרים או בני אדם. למרות זאת יש גם דרקונים שהם דרקונולוגים בעצמם.

הדרקון הוא חייה קדושה, אגדית ואולטמטיבית אפילו יותר מן הגרביל! רוב הדרקונים הם יצורים תת קרקעים שחיים בטמפרטורה של 173.6436336 בצל(זיוס) מתחת למים. הדרקונים הראשונים נבראו ע"י אלוהים כדי לשמור על השטן שהוא לא יברח מהגיהנום וצאציהם חיים כיום בכדור הארץ. הדרקון הוא לרוב ענק ומזכיר במידות מסוימות יצורים קדמוניים נחותים שנקראים דיונזוארים, אך הם הרבה יותר מגניבים וגם הרבה יותר נעלים מהם. הדרקון הוא ללא ספק במקום השלישי בשרשרת המזון הקוסמית (אחרי צ'אק נוריס ואלוהים). הדרקון הוא מאין נחש באורך של בין 12 ל-14.5 קמ (לא כולל הזנב והשפם) והוא יכול לירוק גז רעיל ומסוכן בשם חמצן מפיו שעוזר לו לצוד את טרפו החביב ביותר הלא הוא הג'ינג'י המצוי.למרות שאינו מצליח להרוג את הג׳ינג׳י. במקרים מסוימים גם בני אדם או שמן תינוקות. את שמן התינוקות הם קונים מיהודים במחיר של 27$ מזויפים בחג הפסח והא השמן שהייה בגופם של תינוקות נוצרים תמימים לאחר שהוציאו מהם את דמם להכנת מצות.

סוגי דרקונים

1. ה-שלמה , סוג הדרקון האולטימטיבי המגיע מארי האטלס.

2. ה-משה , סוג של דרקון המגיע ממדבר סהרה, ידוע בגיבנתו המחוספסת ובעורו הסקסי.

3. ה-הארי פוטר, סוג של דרקון שנולד מתוך ספר בשלהי המאה ה-3 לפני הספירה, ידוע בעיקר צלקת בצורת ברק על התחת שלו.

4. ה-נתי, סוג של דרקון שהגיע אל ירושלים מהרי ההימלאיה לקנן ליד בתים של ילדים. ידוע בעיקר בשל יכולתו להפיק צלילים אלקטורניים מגיטרות קלאסיות.

5. ה-נסיך הגרוזיני, דרקון שעיר אשר מקורו בקווקז הגובה, הוא משתלט על כפרים וטורף את זקני הכפר. הוא משתמש בטכניקה מיוחדת שנקראת היפי סטייל. הולך לכפר עם שערו הארוך והחלק. תושבי הכפר בטוחים שהוא בא בקטע של שלום. אחרי הסעודה לכבודו הוא טורף את כולם בכוחות זקנו המכושף. ידוע בעיקר בזקנו הארוך והמכשף, שיותר קטלני מזקנו של חיליק ואף משל צ׳אק נוריס.

הדרך לחיסול דרקונים

הדרך היחידה כיום שהוכחה ע"י דרקונולוגים להריגת דרקונים היא סגירתם בתוך חדר חשוך ביחד עם ג. יפית. הדרקונולוגים עדין לא יודעים את הסיבה לכך וממצלמות נסתרות עולה שהדרקון וג. יפית יושבים כמו שני פסלים באותו חדר עד שפתאום הדרקון מת. הדרקונולוגים עדין חוקרים את הסיבה שהוא מת.Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על דרקון.


רוכבי דרקונים

רוכבי דרקונים הם אנשים שלוקחים דרקונים ורוכבים עליהם. הם שלטו בעולם, באשתו ובכל היקום ומה שקיים מאז הולדתו של שמעון פרס ועד היום, זאת אומרת מאז ומתמיד אפילו לפני בריאת העולם. רוכבת דרקונים מפורסמת היא סאפירה שהייתה רוכבת של דרקון בשם אראגון בין השנים 2202-2875. עלילותיה של סאפירה נכתבו בספר הקדוש "אראגון" שנמצא בחפירות ארכאולוגיות בפתח תקווה בול במקום בו שבתאי צבי חרבן את חרבונו האחרון. נ׳ב:יש שמועה שג.יפית היתה רוכבת מקקים

דרקונים מפורסמים בהיסטוריה

ראו גם