בולגריה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search

בולגריה היא גבינה באירופה שמסתבר שגם יש אנשים שחיים עליה.

בולגריה
דגל בולגריה סמל בולגריה
דגל בולגריה סמל בולגריה
מוטו לאומי אין דבר כזה יוון, ה"יוונים" הם רק בולגרים שחושבים שהם מיוחדים
המנון כולנו בולגרים
יבשת אירופה
שפה רשמית

בולגריאנית

עיר טקילה

סופיה

העיר הגדולה ביותר

נאטשה

משטר

קניבליסטי

ראש המדינה

האיש השעיר הזה

הקמה

אתמול

מטבע

לב

אזור זמן

אתמול

גיאוגרפיה

בולגריה היא המדינה הראשונה ביותר שגלתה סימני חיים מכוכבים אחרים. כאשר גוש ענק מהירח נפל ופגע בכדור הארץ, החליטו להפוך אותו לארץ בשם בולגריה. לאחר שמדענים בדקו וטעמו את האדמה הגיעו למסקנה שדרוש קצת יותר מלח אבל הגבינה טיפה נוקשה מדי, הם שלחו הודעה לירח אך עדיין אין לו תשובה. כיום מסריח מאד לגור בבולגריה מכיוון שהגבינה הפכה לירוקה. אחד הדברים הבעייתיים ביותר בזה שכל האדמה עשויה מגבינה היא שכאשר יש אדם שאלרגי לחלב, הוא קצת ירגיש לא בנוח. בולגריה מחולקת לשתי מחוזות : המחוז הקשה, והמחוז החצי קשה. בולגריה גובלת בטורקיה, רומניה, ויוון.

יצור הגבינה

כדי לייצר את הגבינה הבולגרית צריך ללכת למפעל הבולגרית בנאטשה או בנטלי ושם אפשר לקחת חתיכות מהאדמה ולאכול (אך יש סיכוי גדול שתקבלו קלקול קיבה). יש כאלה הטוענים שלגבינה הבולגרית יש טעם של פלסטיק אך זה לא מדויק יש לה יותר טעם של גרביל מצופה בטופו בלי מלח. פרות משוגעות טוענות שהגבינה היא :"מיאו מיאו מיאו" אך הם כנראה משוגעות הם צריכות פסיכולוג. בשנת 1988 החליטו שהגבינה כל כך מסריחה שקשה לגור שם אך האנשים פשוט נבלעו לתוך חורי תולעת גבינה ענקיים ולא יכלו לצאת בגלל שהריח נעל את הדלת. הריח היה כל כך גרוע שהוא הרג את כל החייזרים שחיו שם ואת כל שאר בני האדם הפך לזומבים ירוקים, רקובים. כרגע עדיף לא ליסוע לבולגריה אולי עוד כמה שנים יהיה אפשר.

היסטוריה

בשנת 1967 הכבשים ניסו לכבוש את אזור זה אבל הם נוצחו על ידי הצבא הבולגרי לאחר מלחמה קשה מאד (הכבשים כמעט נצחו את הצבא הבולגרי). בשנת 1968 מקלות ניסו לכבוש את בולגריה, הצבא הבולגרי כמעט הפסיד אך ברגע האחרון ניצח. בשנת 1972 הגיעו החייזרים וניסו לכבוש את בולגריה, הצבא הבולגרי הפסיד וכרגע חיים שם חייזרים. לאחר מות החייזרים רוב האוכלוסייה בבולגריה היא זומבים אך יש מספר גרבילים שמצליחים להסתדר שם. בנוסף יש גם מספר לא מזוהה של חיים שעדיין אף אחד לא מבין מה הם בדיוק אך אפשר לראות שהם בהחלט זזים ויש להם ידיים (אפילו שלוש) וצבעם הוא מוזר ביותר.

צבא

הצבא של בולגריה הוא אחד הצבאות החזקים ביותר בעולם במשך כל שנות פעילותיה של בולגריה הצבא הבולגרי לחם מול מאות ואולי 2 מאות עמים כמו :מקלות!, שרפרפים!, שיערות אוזניים! ועוד. אך הצבא הבולגרי הפסיד לחייזרים כי הם היו הרבה מידי 2 אולי אפילו 3 חייזרים, הצבא הבולגרי לא יכלו לעמוד בכמויות והחליטו לוותר, ולתת את אדמתם לחייזרים דמויי הסוסים האתיופים. לאחר שהצבא של בולגריה מת מול מלחמה ברהיטים אחרים, החליטו הגרבילים להקים צבא בולגרי בתמורה לגבינה רקובה (שרק הם אהבו לאכול). בינתיים הגרבילים נלחמים רק בעצמם.

יחסי יוון-בולגריה

בולגריה מכחישה בקיום יוון ומתכננת לספח את יוון לבולגריה.