Little Fighter

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Attention niels epting 01.png אזהרה!!!
ערך זה הוגדר כמסוכן ביותר, עקב שימוש יתר במילה "ג' יפית", הינכם מתבקשים לאכול במבה בזמן קריאתו.מספר הדולרים (במיליארדים) שנוספו לחשבון הבנק באזרבייג'ן של ג. יפית בעקבות הצלחת המשחק מאז שנכנסת לערך זה

35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-Counter5.gif35px-Counter4.gif35px-Counter3.gif35px-Counter2.gif""אני טוב יותר מכולכם! הצלחתי למצוא את כפתור ההתקפה!""
~ צ'אק נוריס על ליטל פייטר


"אשתי לומדת ללחוץ על התקפה. היא גם אלופה במשחק"
~ שבתאי צבי על אשתו


""זה כדאי!!!""
~ ג. יפית על ליטל פייטר


""ארגתי ג'ולין!!!11""
~ חובב ליטל פייטר מצוי על ליטל פייטר


""אנשים קטנים עושים לי את זה""
~ מייקל ג'קסון על ליטל פייטר


Little Fighter, או בשמו העברי ערסלנד הינו משחק פופלארי שמופץ במרבית הארצות בעולם (ושאנחנו מתכוונים ל"עולם", אנחנו מתכוונים לסין...). המשחק ממכר מאוד, ורבים ממעריצי הליטל פייטר לקו בצחלפת העציצים, מחלה זדונית שהושתלה ע"י יוצרי המשחק, אורי גלר,ג' יפית,עודד מנשה ובני גורן. כמו כן, משחק זה נוצר בשביל לגרום לילדים קטנים ותמימים להפוך לאלימים ולהאמין שיש להם כוחות קסם, ושאם הם יזרקו סכין על אנשים ויפגע בו הוא יוריד לו רק 10 HP.

היסטוריה

בסביבות המאה התשע עשרה, בוילה יוקרתית בשכונת העוני סביון, הבין אורי גלר, מנהיגה של משפחת הפשע "אחת, שתיים, שלוש!!! (סנטימטרים)" שהמסרים הזדוניים שהשתיל במוחם של אזרחי ישראל ע"י צפייה ממושכת בברני וסגידה חסרת תקדים לדורה (כמובן, בלא הסכמתם המפורשת, דבר שהוביל לאחר מכן למהפכה הצרפתית) כבר אינה בהשפעה, כנראה עקב החלפת הכפיות, משרתיו הנאמנים של אורי גלר, בגירסא חזקה יותר ,כפות, כדי למנוע מהן להשתלט על מוחם של אנשים ע"י שינוי צורתן לצורת ר (ראה: דוגי); תנוחה זדונית הדומה לתנוחת רובה, שגילה אורי גלר בעת עבודתו בסוכנות ליווי בתור סרסור,כאשר התכופף יום אחד במטרה להרים את אחד מהגרבילים המסכנים שהוא שומר בכיסו,לאחר שזה קפץ מכיסו במטרה להימלט, ובעקבות ההתכופפות, ישבנו נחשף (כפי שחוקי סוכנות הפורנו מכריחים לעשות), ועכוזו החשוף השתתף בתאונה טרגית עם מקל מטאטא של עקרת בית עצבנית . אורי גלר מכנה את התנוחה הזאת גם "תנוחת כפיות". אורי הגלר המיואש לא ידע כיצד יגרום לאנשים פעם נוספת להעביר את כל כספם שצברו בעבודה קשה, לחשבון הבנק המרוחק שלו בטאיוון, בזמן שהוא משחק דוקים, עד שעלה במוחו רעיון גאוני, בשעה שצפה בסרט Let's Fuck, בכיכובה של כוכבת הפורנו, חני נחמיאס - הוא יבנה משחק מחשב מרושע עם שמות של אזרחים ממדינות שונות בהן אורי גלר פתח חנויות סמים ושווקים שחורים, שם נמצאים חשבונות בנק העומדים על כעשרים אלף דולר, השווים בכמותם לכעשרים שקלים, וע"י כך, יושתלו מסרים היפונוטיים-פסיכו-אנליטים הדומים למסרים ההיפנוטים של במבה, וע"י כך, ידעו מעריצי המשחק לאן לשלוח את הכסף. בשביל ליצור את המשחק, ובשביל לחזק את המסרים ההיפנוטיים, גייס לצידו אורי גלר את חבריו הנאמנים, ג' יפית, שעבדה באותו זמן בפיתוח סמים (ראה: קפה), ואת חברו עודד מנשה, שעסק באותו בתוכנית "קרב סכינים", תוכנית המראה כיצד לרצוח דגים,ירקות ופרות קדושות תמימים שלא עשו מאומה לאדם אל מול המצלמות, ויחד, החלו לעבוד על המשחק המרושע.


דמויות המשתתפות במשחק

כפי שרצה אורי גלר, רוב הדמויות נקראו על שמות אנשים הגרים במדינות בהן נמצאים חשבונות הבנק השחורים שלו, אך מכיוון שביל גייטס, ג' יפית ועודד מנשה דרשו את חלקם, חלק מהדמויות הוקדשו למענם. הדמויות המרכזיות הם:

 • דיפ- אחת הדמויות שהוקדשו לביל גייטס, ונבנה ע"י ציוריו, כשצייר את עצמו כערס עם חרב גדולה.
 • ג'ון-אחת הדמויות שהוקדשה לאורי גלר, ג'ון הוא קוסם מוזר שהולך עם נבוט מתקופת ימי הביניים, שמתוכו הוא יורב כדורים סגולים הדומים למיץ ענבים (פרסומת סמוייה לטרופית), יכול לזמן צלחת מעופפת וגם "מגן"
 • פריז / פיירן- שתי דמויות המתארות את 2 פיצולי האישיות הבסיסיים של ג' ביל, פריז מייצג את ביל גייטס עם הגלימה שלו (עוד רמז לסופרמן), ניתן לאמר שפריז הוא פרסומת סמוייה למזגן טורנדו.

פיירן מיוצג ע"י הדמות בני גורן, שגורם לילדים תמימים לצאת מהבית אל השמש הלוהטת ולצאת מהמזגן הנעים, לשלוח גלי חום וסונאר אל טיוואן ובחזרה וע"י כך למות מחוסר נוזלים וIQ, פיירן הוא פרסומת סמוייה לתנור "פאווטר" הפופלארי.


פיירן ופריז יכולים להתאחד לאיש אחד, בשם פריזן. פריזן לוקה בפיצול אישיות חמור.

 • ג'אן / מונק- שתי הדמויות שהוקדשו לג' יפית, מונק גורם לאנשים לסגוד לה עקב היותו נזיר בודהיסטי מהזרם "חרתא-ברטא-אין-זרם-כזה".

ג'אן הינה ילדה שנראית כבת 18, אך היא למעשה אישה בת 50 שמוצצת את דמם של אוייביה, לאחר שהיא משדרת להם פרסומות מוזרות עם חיוות המחמד שלה, חזיר בר ותוכי, שגורמות להם להקיא ו/או להפליץ באימפולסיביות מוגזמת.

 • הנרי-דמות שהוקדשה לעודד מנשה.

מכיוון שלא הצליחו לגרום לדמויות להרים את הידיים, הנרי הולך עם חליל שלקחו כנראה מהסיפור הידוע "החלילן מכפר אז"ר", שגורם לכל האנשים להפליץ חזק כל כך, עד שהם עולים באוויר.

 • וואדי חמודי דמות שמבוססת על סתם [[ערבי שעבר שם במקרה, אך החליטו בסוף לשנות את שמו לוודי, כמחווה לסרט האהוב על ביל, "צעצוע של סיפור".
 • דיוואיד (או בשמו העברי: דוד)


דניס- בעצם דני, אבל בגלל שלג. יפית היתה בצעירותה מרווח בין השניים, שגרם לה להגיד "סמך" במקום "שין" ובגלל מעצבנות יתרה של צ'אק נוריס, הסיפו בסוף המילה "סמך".

מעכשיו אלא דמויות שניתן להשגים רק בעזרת הקוד הסודי.

 • באט- ערפד הומו שמאוד אוהב את אחוריו ומזמן עטלפים בשעת צרה. עטלפים אלה הם למעשה גרבילים שצוירו ע"י פיקאסו, אך כיוון שהיה מסטול יצא עטלף. אף אחד לא יודע את זה, גם אתם.
 • בנדיט הוא למעשה בן שחי בהרצליה ונוהג לשים משקפי שמש- מנהג נפוץ של ה"ערס"
 • ג'סטין - למעשה ג'סי, פאקצה שנהגה להרביץ לאורי ביסודי.
 • ג'וליאן - ארס (אדם רומי מסומם) שנהל לפרק שבלולים ולנענע את התחת.
 • סקורוקר- קוסם גרוע שאוהב לשים את הקפוצ'ון שלו עד העיניים ודומה מאוד לג'ון, אבל הוא יורה כדורי חום וקור, כנראה ביצים(הנקראים גם שקשוקה)
שיבקעו מתוך הזה של הפוקימון.

שאר הדמויות הן דמויות ששמן מזכיר מדינה בה לאורי גלר יש חשבון בנק, ודמויות חלשות שמבוססות על ערסים שתקפו את ביל גייטס ביסודי.כל הדמויות עוצבו כנמוכות וקטנות, כמחווה לגובהו של אורי גלר, ראש משפחת הפשע "אחת,שתיים,שלוש!!! (סניטמטרים)" בצעירותו.

הדמות הסודית

בלי שאורי גלר, עודד מנשה ובני גורן שמו לב, השתילה ג' יפית בתוך המשחק דמות זדונית, וכדי ששאר המשתתפים לא יעלו עליה, היא כינתה את דמותה "ג'וליאן", דמות חזקה ועוצמתית עם עיניים אדומות ושיער קופץ ובגדים קרועים, כנראה בהשפעת "דרגון בול Z ". הדמות מבוססת על הכוכבת "ג'ולי אנג'לינה" July+An(gelina) אנג'לינה ג'ולי שקרתה ברית יחד עם ג' יפית, נכנסה למשחק בסתר וניסתה להשתלט על מוחותיהם של המשחקים בתור פרסומת סמויה לסרט "ביולף" שבו היא מופיעה בעירום מלא. (גם פרסומת סמויה)

הקוד הסודי של המשחק

הקוד הסודי של המשחק הוא LF2.NET, הוא נראה ככתובת אינטרנט תמימה אך היא למעשה צירוף מילים מורכב מאוד בעברית, שלא ניתן להבנה. רק לאחר המון נוסחאות מורכבות ואכילת ביסלי, הצליחו החוקרים לפענח את הקוד המוזר. פירוש הקוד הוא-

L - לכו

F - פרקו

2 (שתיים) - שבלולים

. - ואז

N - נענעו

E - את

T - התחת

הנשקים במשחקים

הנשקים במשחק, מבוססים על נשקים בהם דודו טופז תכנן לרצוח את קורבנותיו. בין הנשקים האלו נמצאים-

 • אבן
 • קופסא
 • סכין
 • מחבט בייסבול
 • כדור בייסבול
 • חרב קרח מיוחדת שרק פריז יכול להכין- כנראה מהשפעה של ביל גייטס על הגיבורים האהובים עליו, פאוור ריינג'רס.

ועוד...

הצלחת המשחק

המשחק הופץ במדינות רבות בעולם (בסין) ורבים מאנשי העולם (הסינים) שחקו במשחק "ליטל פייטר". לאחר שהמשחק הצליח מאוד בעולם (בסין) (וחשבונו של אורי גלר שגשג), החליטו יוצרי המשחק להפיץ את המשחק בחו"ל (בשאר ארצות העולם), ואכן, המשחק הצליח, וחשבונו של אורי גלר שגשג מאוד.

גירסאות אחרות של ליטל פייטר

לאחר שחשבונו של אורי כבר עבר את גבולות הנורמה (הוא הגיע ל101 שקל!!!), החליטו יוצרי המשחק לקחת חלק ממשרתיהם שהופנטו ע"י המשחק, ולגרום להם לבנות להם גירסאות אחרות של ליטל פייטר, ביניהן-

ליטל פייטר מגה- במילה מסתתרת האות המהפנטת(ג. יפית, כמובן) את חות התוכים של אורי, גירסא מפורסמת של ליטל פייטר, שמטרתה הייתה לסגוד לג' יפית ולהגדיל את חשבון הבנק שלה. בגירסא הזאת, התקפות חדשות נוספו לדמויות, כמו זימון מלאכים ושדים שמזמנת ג'אן כדי לשטוף את מוחם של המשחקים.

ליטל פייטר סופר- גירסא שבה כל אחד מהאנשים יכול לשנות את צורתו, נבנה כדי להגדיל את חשבון הבנק של ביל גייטס, ולהדגיש את פיצולי האישיות שלו ואת צפייתו הממושכת בדרגון בול.

ליטל פייטר 5-גירסא שבה ג'ון, השחקן הקשור לאורי גלר, יכול לרכוב על צלחת מעופפת ולהכניס כפיות למוחם של אנשים

ליטל פייטר רינפורס-- גירסא שמוקדשת לעודד מנשה, שבה השחקן הקשור אליו, הנרי, בעל היכולת להשתמש בחליל המפוזר שלו, וגם לשלוח חצים שקוראים "להרים ידיים!!! (זה שוד!!!)" בעת השמעת החליל.

ליטל פייטר Crazy- גירסא שרק אנשים בעלי פיגור שכלי משחקים בה כל פעם שהם מנצחים הם רוקדים את ריקוד הגשם הגירסא הומצאה ע"י שמעון פרס

ליטל פייטר מייפל סטורי- גירסא שהומצאה ע"י ילדי מייפל כשבמקרה והאינטרנט לא מחובר עדיין ישחקו מייפל


ישראל- גרסא מתקדמת מאוד של המשחק עם 7,000,000 הורדות בלבד!

חשבונותיו הסודיים של אורי גלר

אורי גלר לא גילה על חשבונותיו הסודיים לחבריו לצוות, ג' יפית, עודד מנשה ובני גורן, כי לא ציפה שלהם תהיה רמת IQ גבוהה כל כך בשביל להבין זאת. אך, בני גורן, גילה זאת ויחד עם ג' יפית ועודד מנשה, תבעו את אורי גלר ולקחו ממנו את כל הכסף שהרוויח לפני יצירת המשחק ואחרי יצירת המשחק. לאחר מכן, כרתו ג' יפית ובני גורן ברית ובעזרת תכונותיהם המשולבות היפנטה ג' יפית את עודד מנשה במילת הקסם הסודית שלה "זה כדאי!!!" בעוד בני גורן פרץ למחשבו. הכסף חולק לביל גייטס ולג' יפית ועד היום שניהם עשירים מאוד, אך ג' יפית לא מודה בכך.

נספח: המשחק שנגנז

למשחק LF2 הייתה גירסא קודמת לה, אב - טיפוס, אך היא שקלה יותר מידיי (ומכאן הומצאו בדיחות "אימא שלך", למרות שהיו צריכים להיקרא "אבא שלך", והדמויות בה היו לא ברורות, ונראה כמו החלזונות שנהג ביל גייטס להרוג בילדותו.