אוסטריה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
רפובליקת אוסטריה
דגל אוסטריה סמל אוסטריה
דגל אוסטריה סמל אוסטריה
מוטו לאומי דודלי דו!!!
המנון יודלילי אווווו
יבשת אירופה
שפה רשמית

גרמנית

העיר הגדולה ביותר

פתח תקווה.

משטר

גרבילי נאצי

ראש המדינה

היינץ דופנשמירץ

הקמה

200 לפנה"ס (לפי הולדת שמעון פרס)

מטבע

נקניקייה

אזור זמן

ישן

סיומת אינטרנט

ביוש.

" NEIN NEIN NEIN! אני לא נוסע לשם!"
~ שבתאי צבי על אוסטריה
" כן? גם אתה לא חתיך בעצמך אדוני *מבטא אירי*"
~ לפרקון על אוסטריה
" יאי תמיד רציתי לרכוב על קנגורו!"
~ איש מפגר שהתבלבל בן אוסטרליה לאוסטריה על אוסטריה


אוסטריה היא מדינה במערב אירופה הנשלטת על ידי גרמניה הנאצית וחבורה של דרקונים שחורים עם שתי ראשים שמצויים עם קבנוס במקום לשון. מלבד זאת היא גם חיקוי עלוב לאוסטרליה ומקור יבוא סמים פרג לגרמניה. אוסטריה גובלת בממלכת התינוקות וצ'יזלנד. אוסטריה מפורסמת בכך שהם מאמינים בקשטופ קדוש (האוייב של מפלצת הספגטי המעופפת).

מנהגים

  • להטריד מינית אנשים עם שירת יודל.
  • להטריד מינית אנשים עם קרן יער.
  • לרצוח לפרקונים (הם לא אוהבים אירים).

תושבי אוסטריה אוהבים קרן יער בגלל שזה סקסי. בנוסף הם טוענים שהשורה הקודמת שכתבתי היא מטרידה.

היסטוריה

אוסטריה נולדה בראשית התקופה של פלישת הגרבילים השנייה לארצות הברית, לאחר שגרבילים רצחו את לינקולן. בשנת 1768 נולד ראש הממשלה הראשון של אוסטריה וחשב שזה יהיה מגניב אם כולם יתלבשו כמו לפרקונים! וככה נוצר הלבוש האוסטריה המסורתי. בשנת 1776 ראש הממשלה נרצח על ידי נקניק ענקי שהושלח לראשו הענקי ושבר את גולגלתו, לזכר מקרה היסטורי חשוב זה המטבע הרשמי באוסטריה הוא נקניקיה. ראש הממשלה הראשון של אוסטריה מוטבע על שטר הקבנוס. בשנת 1886 הקימו האוסטריים את גן החיות האוסטרי הראשון, אך הוא השמיד את כל וינה לאחר שאירי מטורף הוציא את הלפרקונים מהכלוב שלהם והאכיל אותם בקבנוס (וככה האוסטריים והאירים הפכו לאוייבים מושבעים). בשנת 1887 לא קרה כלום.

אוסטריה, שהייתה עד לא מזמן חלק מהממלכה הנאצית הינה, מדינה בעלת היסטוריה ארוכת שנים. לפני הרבה שנים, אוסטריה הייתה חלק ממלכה שקראו לה האימפריה האוסטרו-הונגרית. מדינה זו התבססה על שתי מדינות חסרות אונים שהשטלתו על מדינות חסרות אונים אחרות, וכך יכלו באופן קוסמי כולשהו לקרוא לעצמם אימפריה. אוסטריה החדשה נוסדה ב - 1938 כאשר סופחה לגרמניה הנאצית וכך עברו לתחיה מחדש. האוסטרו-נאצים שמחו להיות חלק מאימפריה. אחרי מלחמת העולם השנייה, אוסטריה הושפלה קשות בציבור הרחב וכולם החרימו אותם. האוסטרים, במטרה להפגין יצירתיות המציאו את השטרודל והשניצל. אחרי המצאות אלו אוסטריה לא הוחרמה יותר לעולם.

השניצל

ערך מורחב - שניצל
השניצל האוסטרי ידוע כהכי טוב בעולם מכיוון שהומצא שם ושם הוא הכי עסיסי, טעים וכמעט נטול גרבילים לחלוטין!.
את השניצל האוסטרי ניתן לאכול בכל מסעדה או בית קפה אוסטרי שמכבד את עצמו וגם בקפה "אלברט", הקפה של אלברט ההומלס. די מוזר יחסית לעובדה שאין לו גרוש על התחת (כנראה שיש לו בכיס).

יחסים דיפלומטים

לאוסטריה יש יחסים דיפלומטיים עם גרבילים, כי הם היחידים שמסכימים ליחסים איתם... כולם שונאים את אוסטריה בגלל שהם כל הזמן שרים יודל תוך כדי שהם יוצרים ברית עם מדינה (אך את הגרבילים זה מרגיע מה שגרם לברית בין שתי העמים). בנוסף אנשים נגעלים לשבת ליד ראש ממשלת אוסטריה מכיוון שהוא ג'ינג'י, תגובתו של ראש ממשלת קובה "איכס ג'ינג'ים". כאשר יצחק רבין ניסה לעשות הסכם שלום עם אוסטריה הוא נורה על ידי גרביל. כעבור שעתיים החשמלאי הגיע והחליף את הנורה לנורה חוסכת חשמל. לאחר מספר זמן יצחק רבין קיבל את המשקפיים שלו, תגובתו : "איכס, ג'ינג'ים".