נורבגיה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Thumbnail.jpg יש לשכתב ערך זה
ייתכנו לכך מספר סיבות: ייתכן שהמידע המצוי בדף זה מכיל שטויות חסרות טעם, או שהוא פשוט לא מצחיק, או שאולי הוא ערוך בצורה גרועה, ויכול אפילו להיות שהוא אמיתי. אבל בכל אופן, הערך הוא חסר ערך עבור איןציקלופדיה. אתם מוזמנים לסייע ולתקן את הבעיות בדף זה, אך אנא אל תורידו את ההודעה כל עוד לא תוקן הדף. אם אתם סבורים כי אין בדף בעיה, ניתן לציין זאת בדף השיחה שלו. יש כאלו שאפילו יקראו את מה שכתבתם.
דגל נורבגיה

מדינת-צבא בצפון האוקיאנוס האטלנטי.

  • שפה: נורבגית
  • מלך: וארג ויקרנס
  • שטח: נורבגי
  • אוכלוסיה: נורבגים ודגי טונה.
  • תוצר לאומי: פלדה ויקינגית שחורה, ליוויתנים מתים.
"מה?! גם ערפאת עושה שם חופשה? "
~ ראש הממשלה יצחק רבין ז"ל על איך נחתמו הסכמי אוסלו
"מלא בלונדיניות ואף אחד מהן לא נאצי"
~ יהודי מבקר בנורבגיהראשיתה של נורבגיה במנהיג הכנופיות הידוע אולאף נורבג בתקופה הרומית. הוא שקבע את עיקרי מדיניות החוץ הנורבגית עוד מאז: חרור ריב קפדני בין יתר אומות העולם, על מנת להגשים את החזון המשיחי של "נורבגיה הגדולה", בגבולות ההבטחה.

גבולות ההבטחה הנורבגים

כך מכונים האזורים בהם הבטיח מר יאן פירקנסון לרעייתו, אינגה, שלא יהיה שום בית יפה משלה. ההבטחה ניתנה במאה אחת-עשרה, מיד לאחר הכוסית החמישית, ועברה בעל פה מאב לבן. גבולות ההבטחה כוללים את שטחי נורבגיה, יוון, גינאה-ביסאו, סיירה לאון ורוסיה של היום, וכן שטחים מסוימים בדרום אפריקה, ונצואלה, ערב הסעודית וסין. על פי האמונה הנורבגית, תופיע באחרית הימים דמות משיחית (המכונה בפולקלור המקומי: "הדמות המשיחית מאחרית הימים"), ותבסס את שלטונה של נורבגיה על הכופרים, המאמינים, הכוזרים והנשים.


תהליך ייצור הנורבגים

הנורבגי הממוצע הוא הכלאה בין שני זנים - הבריטי והגרמני. ישנן תכונות שעברו בתורשה משני האבות הקדמונים, כגון: לשבת בבית כל היום ולשתות תה - מהבריטי; לדבר בשפה מוזרה (Ja, Auschtaffen, Elfenbeinküste...) מהגרמני. כיום במעבדות המפותחות בשבדיה מייצרים נורבגים בכמויות מסחריות על מנת להנמיך את ה-IQ הממוצע בשביל בני אדם, מה שגורם לכך שיותר אנשים הם חכמים מהממוצע (ע"ע ערסים ופרחות). כוחותהים של הנורווגים הם חוכמה חוזק קריאת מחשבות של אנשים קרובים להם תעופה (FLYGER) הפיכה לחיות (FLUKS) והכי חשוב שליטה באש (BLUSS)

בעיות בכורדיסטן

לאלה מכם שהתלבלבלו, הכוונה היא לא לספר האנטישמי הזול שיצא לאור בשנת 19994 בשם "בעיות בכור האטומי בצ'כיה". הכוונה היא לתופעה שבה הכורדים החליטו שהם רוצים לעשות מונופול על ייצור הנורבגים, אך לא היו באמצעותם כלים ו/או בריטים בכמות מספקת על מנת לייצרם, ולכן החליטה הממשלה הסוציו-טמטומולגית של שוודיה לקרוא לחרם על הכורדים, או לדברי ראש הממשלה שלה צ'יפוטלה ק. אולדנפייגוט:

"פאשיזם זה טוב.... נכון!?!?!?!??!?!?!?!"
~ צ'יפוטלה ק. אולדנפייגוט


נורבגיה במלחמת העולם הראשונה

העדר תגובה נורבגית תקיפה לרצח הארכידוכס האוסטרי פרדיננד, בסרייבו, הוא שגרם לפרוץ מלחמת העולם הראשונה. המשך העדר תגובה תקיפה הביא, בסופו של דבר למהפכה הרוסית, ובדיעבד גם למהפכה הצרפתית ולמהפכה המדוורת.

ראו גם