ליכטנשטיין

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
ליכטנשטיין
דגל ליכטנשטיין סמל ליכטנשטיין
דגל ליכטנשטיין סמל ליכטנשטיין
מוטו לאומי איזטרכשטייכנן ברגנשטיינכן!
המנון "Die Aufnahmefähigkeit der großen Masse ist nur sehr beschränkt, das Verständnis klein, dafür jedoch die Vergesslichkeit groß"
יבשת אירופה
שפה רשמית

ג'יבריש

העיר הגדולה ביותר

אין מספיק מקום בכל הדף הזה כדי לכתוב השם.

משטר

גרמני נאצי

ראש המדינה

היינץ דופנשמירץ

הקמה

שנת 1935 או"ם הגרבילים מחליטים על הקמת המדינה

מטבע

פשטידת אוכמניות

אזור זמן

ימי הביניים/מלחמת העולם השנייה

סיומת אינטרנט

leha

"בוא נחשוב על שם למדינה! ליכטיה,ליכטיה ליכטנשטיין! רעיון גאוני "
~ ראש ארגון האו"ם על המצאת שם למדינה
"זה היה קשה לחיות בליכטנשטיין לפני 1936. אך הכל השתנה שהיטלר עלה לשלטון"
~ היינץ דופנשמירץ על מדינתו
" נו בלאט איך לעזאזל כותבים את זה! לא משנה בוא נפציץ אותם!!"
~ פוטין על ליכטנשטיין

ליכטנשטיין (בגרמנית: Fürstentum Liechtenstein!) היא מדינה קטנה ומעצבנת עם שם ארוך מאד, המאוכלסת באנשים שגם להם יש שם מאד ארוך, רוב תושבי ליכטנשטיין מאופיינים במחלות אישיות קשות מרוב הלחץ של זכירת השמות במדינה. רוב האנשים במדינה מתו משבץ מוחי 5 שעות לאחר היוולדם, אך למרות זו חלקם שורדים, בקושי, אבל שורדים. למרות שהם מתבלבלים עם שם עצמם ועם שמןת של כרומוזומים. אבל זה פרט שולי.

היסטוריאא

בראשית ליכטנשטיין היא כאשר אומות הגרבילים המאוחדות החליטו להקים מדינה לכל חולי הסכיזופרניה ולמקם אותם ביחד התוצאה הייתה ליכטנשטיין והרבה מאד עוגות אוכמניות יא. אתר התיירות המפורסם ביותר בליכטנשטיין הוא טירת המלוכה בליכטנשטיין, ששם גר הקיסר דופנשמירץ . ליד טירות ליכטנשטיין נמצאת מעורת עטלפי הפירות הקדושים שגדלים שם 100% עטלפי פירות טבעיים (מה שמזיק מאד לחוות עוגת האוכמניות), מסוכן מאד לטייל ברחובות דרוזלשטיין כשאתה מחזיק פשטידת אוכמניות, זה מרגיז מאד את עטלפי האוכמניות!

בנוסף בליכנשטיין התפתחו האנטישמיים הראשוניים ביותר, אך כיום חיים בליכנשטיין הנאצימשטיין (הסוג הכי מסוכן של הנאצים) הם יכולים לגרום לכם לזעזוע מוחי בתוך כמה דקות על ידי מילים ארוכות שמסתיימות בשטיין.

גיאוגרפיאא

ליכטנשטיין ממוקמת לעל אזור הררי ליד שדה הנקניקיות. שדות ליכטנשטיין מפוארים ביופיים כובש העיינים, וילדות גרמניות קטנות מתעלפות למרגלות שדה הנקניקיות האוורירי והמענג חושים. אחד האתרים המושך ביותר אתרים לבוא לבקר בארץ הנוראה הזאת הוא נהר הריין שמלא בחיות רדיואקטיביות עם חמישה ראשים וראיית חום בר חברותיות.

דת

המיתולוגיה של ליכטנשטיין מאמינה בעטלפי האוכמניות כי הם מאמינים שהם הביאו להם את אוכמניות ליכטנשטיין הקדושות. הליכטנשטיינים הם עובדי אלילים והאלה המרכזית שלהם היא "ג. יפית אשר עלתה שמימה, כאשר בעודה רוכבת על עטלפי הפירות הקדושים". כיום הליכטנשטיינים מתפללים במקדשים ומאמינים שצריכים להקריב ג'ינג'ים לאלה שלהם ג. יפית, עד היום הם מקריבים ג'ינג'ים לג. יפית בכדי שלא תעניש אותם. בנוסף כאשר ילד ליכטנשטייני נולד ג'ינג'י מוצא נגדו צו אשר מובא להוריו ומכריח אותם להקריב אותו לג. יפית ולא כל משפחתו תהרג.