איןמינים:כבשבש

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
כת השטן.png הערה: מקולל

ערך זה מקולל! נא -

בזמן קריאתו. בתודה בני גורן.

כמו כן, מומלץ לאכול שלגוני תותי פרוטי אחרי 48 שעות מתום קריאתו.
בנוסף, הרבנות הראשית קובעת כי ערך זה הינו חמץ.


תבנית:מסוכן

מספר האנשים שנאכלו ע"י כבשבשים בזמן שאתה קורא ערך זה:

35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-CounterZero.gif35px-Counter5.gif35px-Counter4.gif35px-Counter3.gif35px-Counter2.gif"אני אוהב לדפוק את הראש בטלויזיה ולנסות להבין למה אני לא נכנס לאולפן ערוץ הילדים......"
~ כבשבש על כבשבשים
"אופס...."
~ אלוהים על כבשבשים
"אאאאאאאאאא!!!!!!!!חלרופבלחופפלחורבלועב "
~ מישהו לפני שנאכל על ידי כבשבש על כבשבשים
"בההההההההההההההה.........."
~ כבשבש על עצמו בהגזמה
"ילדים יק-
רים,
מבוגרים
והומלסים מעצבנים
: הכבשבשים
הם הוכחה חותכת שאנ-
חנו צריכים
לאכול א-
פרסק! אנא,
איכלו אפרסק!
!!
"
~ נתן זך על כבשבשים


Attention niels epting 01.png אזהרה
אנשים יקרים ולא יקרים: התרחקו מכבשבשים!!!!כבשבשים הם עם דפוק חסר הצדקה, בעל יכולות פיזיות של שסק ויכולות שכליות של חיידק. כמו כן, העם הזה ניחן בכיעור יוצא דופן ורצון עז להשמיד את העולם, להחזיר אותו ולהשמיד אותו שוב. פעולתם העיקרית של הכבשבשים היא להתפלל לקשת, לאכול בננה, לריב עם תימנים, לסגוד לגרבילים,לאכול אנשים נורמלים ולהשמיד את עולם, להחזיר אותו ולהשמיד אותו שוב,ולחזור על זה לפחות חמישים פעם.

Lite5.gifטיפ

ילדים יקרים, מבוגרים והומלסים מעצבנים: הכבשבשים הם הוכחה חותכת שאנחנו צריכים לאכול אפרסק! אנא, איכלו אפרסק!!!

מקור הכבשבשים

כבשבש מצוי

עדיין לא ידוע מהו מקור הכבשבשים, אך יש מדענים שסבורים כי הכבשבשים הגיעו מבורמה, הכבשים, אפריקה, אבי ביטר, צלחת, פלוצים וקנדה. אך הדיעה היותר מקובלת בקרב המדענים בקשר להימצאם של הכבשבשים, הוא בכדור הארץ. הכבשבשים התחילו להתבלט....... טוב הם סתם היו עם מכוער וטיפש אז הם כול הזמן היו בולטים.חלק מהכבשבשים היו פעם בני אדם נורמליים, עד שצפו בפרק של דורה/יובל המבולבל.

הכבשבשים בקנדה

הכבשבשים בקנדה הם הכבשבשים היחידים שאי פעם נוצרו נורמאליים (ביחס לכבשבשים האחרים). כאשר מדען מטומטם ומטורף עירבב שלגוני תותי פרוטי עם מכונת תרגום ועוד קצת דברים שג. יפית המליצה עליהם (אל תשתמשו בהם!) וקצת רוטב של טלה חמצמץ, כך, הוא יצר כבשבש וכבשבשית (או בשמם המקצועי: קנדנד וקנדנדית) שהיו יפים יחסית לבני עמם (הם היו יפים כמו חנה לסלואו וחזקים מעל הממוצע (הם יכלו להרים עיפרון! ביד אחת! אם כי ([גרגמל]] טען שהם מראמים). הקנדנדים התפתחו בקנדה והצליחו ללמוד שתיים-שלוש מילים בצרפתית. כמו כן, גם הם ניחנו בצורך עז להשמיד את העולם, להחזיר אותו ולהשמיד אותו שוב בדרכים שונות ומשונות (ככל הנראה, הם קיבלו את ההשראה מגרבילים). בעקבות הקמת לטביה חלק מהכבשבשים עברו לשם.

הכבשבשים בישראל

כאשר שטו הכבשבשים במשלחת של הוד מלכותה (המלכה אליזבת) לחקירת מקומות חדשים, הגיעו הכבשבשים לישראל. בישראל פגשו באבי ביטר (התוצאה הבלתי נמנעת הייתה השווארמה) ובדורה (אחד הכבשבשים עבר שטיפת מוח והפך לבוץ, אשר הפך לקוף לאחר שינויים מוטנטיים מצפייה ממושכת בדורה). בישראל הם פגשו גם בטלה חמצמץ, זן הנמצא בשגשוג מרשים מאז שנת 1998, בפגישה הם שיתפו חוויות והמציאו [בין השאר] את ברני ואת הpedobear. בעזרתו של יובל המבולבל הם יצרו מספר ארצות ליד ישראל, בכדי שיקלו עליהם את השמדת העולם.

השמדת העולם, החזרתו והשמדתו שוב

הרצון העז של הכבשבשים להשמדת העולם, החזרתו והשמדתו שוב, נגרם על ידי שמעון פרס וג. יפית. למה? בגלל ש...... אמממ....... על החלק הזה אני עדיין חושב, ההמשך יבוא. לכבשבשים יש שיטות רבות להשמדת העולם:

השמדת העולם, החזרתו והשמדתו שוב

ואלו שיטות להחזרת העולם:

 • מבצעים באיקאה
 • טלפון סלולארי
 • מחשב
 • שבתאי צבי
 • רוסיות
 • גלידה
 • איןצילופדיה
 • תחתונים
 • אנורקסיות
 • פקאצות
 • מטאל (אם זה החזיר לחיים את black sabath, זה כנראה יכול להחזיר כול דבר!)

אישים חשובים

בכול עם, יש את האישים החשובים שלו. במקרה הזה אנו מדברים על אנשים שהגיעו ליכולת שכלית של ראשן (שזה הישג מדהים!):

 • כולור פולפולור: כולור פולפולור גילה שיטה מעניינת להשתין מהאוקטוליניומריטינה השמיתנית (איבר המין) ולחרבן מהעולקרופישתונתעכלר המותינדיאנוס (התחת).
 • לילי שושו: לילי שושו היא הכבשבשית שהמציאה את הרוסים. לאחר ביקורות רעות וקשות על ההמצאה, היא זכתה להצלחה מדהימה, שם עולמי ופרס נובל כאשר בעקבות הרוסים, פיתחה את הרוסיות.
 • ג. חבית: ג. חבית היא השיכפול הלא מוצלח של ג. יפית. הכבשבשים ראו בג. יפית יופי אלוהי ורצו לעשות אחת כזאת made in kvasvasim land. כמובן שעל פי השם, אתם מסוגלים להבין את גודלה של השכפול שלה. אותה ג. חבית היא במשקל 500 טון, והיא הגורם מספר 1 לרעידות אדמה.

למה יש כבשבשים?

הכבשבשים נוצרו למען מטרה אחת (חוץ מהשמדת העולם החזרתו והשמדתו שוב): כדי שנוכל לצחוק עליהם ועל קירבתם למסטיק בזוקה וג. חבית. כמו כן, לכבשבשים יש שימושים רבים: הם יכולים להיות מטרה נעה אצל המשטרה. הם יכולים גם להיות עכברי מעבדה. הם יכולים גם לשמש למחאה כנגד ניסויים בחיילי צה"ל (תראו אותם!! איך הם נראים!!! הזוועה....... הזוועה!).בנוסף,הכבשבשים מסוגלים לגרום הקאות בסדר גודל אדיר למי שמסתכל עליהם ליותר ממיליארדית השניה.

ראו גם