איןחדש:גאולה אבן ויונית לוי הן שתי נשים נפרדות

From איןציקלופדיה
(Redirected from ינון מגל)
Jump to navigation Jump to search
Dfnefr.png ערך זה נכתב בחסות לא פליקים ולא שטיקים בע"מ באדיבות הנגיד הר' שולם שטיסעל והרבנית נטע גרטי ענגותרייגמ"ש (עם נטע גרתי ותרי"ג מצוות שמרתי).Signi.gif לא כשר
הרבנות הראשית לישראל החליטה בזאת כי ערך זה לא כשר לפסח ואף לא ראוי למאכל אדם. נא להעביר אותו לביעור החמץ ולהגעיל את כל הקטגוריות שנגעו בו.

הכתבה נכתבה ב-1 במרץ 2023 (ח' באדר ה'תשפ"ג)

הדני קושמרו של איןחדש, קקון, שאינו בוחל בעיון בוויקיפדיה מדי פעם אם יש צורך, שמח להגיש לכם.ן תחקיר מעמיק על הפרופיל הפסיכיאטרי של הרותם סלע של ערוץ 14, ינון מגל. ובכן, בעקבות עיון קצרצר בערך "מבט" של ויקיפדיה, שהוא בעצם קורות החיים הגרועים ביותר שהיו אי פעם לחיים יבין (הוא לא היה מתקבל לעבודה בלהקת אבטיפוס עם קו"ח כאלה), התגלו לנו פרטים חדשים ומסעירים על מצבו הסוציופתי של ינון מגל, שנקרא לו החל מרגע זה "קלריס" מטעמי אי-כשרות.

קלריס היה המגיש של מבט לחדשות מאז יציאתו לפנסייה של חיים יבין, בשיתוף עם מירב מילר הכוסית. לאחר מכן הוא היה המגיש הבלעדי של מבט, ומאוחר יותר הוא התפטר ועבר לעיסוקים אחרים. לפני שקלריס החליף את חיים, ממלאת המקום הרישמית של חיים יבין הייתה גאולה אבן. גאולה החליפה את חיים למשך 10 שנים, כאשר חיים יצא לעשור שבתון בערוץ 2. לפיכך, מבחינתו של קלריס, גאולה הפכה לנמסיס שלו, והוא נכנס לחרדה תמידית שהיא זו שתמנע ממנו להחליף את חיים בבוא העת. גאולה הייתה אמורה להנחות את מבט החדשה בשיתוף עם קלריס, אך לבסוף הוצמדה לו הבחורה הכוסית ביותר בטלוויזיה באותה העת עם שיער בלונדיני, מירב מילר. ניתן להגיד שבשלב זה הורגשה עלייה קלה במדד הסוציופתיות של קלריס, והוא החל לסבול מהזיות קלות ובחוסר יכולת מוחלטת להבחין בין בני אדם שונים מתוך המין הנשי.

בשנים הבאות קלריס נכשל בניסיונו להתמנות למפקד גל"צ, על אף שנחשב למועמד המוביל, וכן להתפטר מהתכנית מבט תוך טענות על כך ש"מתעללים בו". לאחר מכן קלריס הפך לח"כ ולחבר בוועדת קידום מעמד האישה, שבמסגרתה יצא לתחקיר קושמרי מעמיק משל עצמו והטריד מינית מספר נשים. כתוצאה מכך פוטר קלריס מהכנסת בידי נפתלי בנט ובכך הגיעה רמת הסוציופתיות שלו לכ-350%. בעקבות כך חזר קלריס לשוק התישקורת והשתתף בתוכניות "לילה טוב עם אביב גפן", "קלריס עצבני.ת", "קלריס והנסיך כספיאן", "הקקטוס בתחת", ולבסוף בתוכנית הדגל של ערוץ 14, "הפטריוטים", שאותה הוא מנחה עד היום.

קלריס הוכתר כקיסר טוויטר ב-2021 אך בעקבות סגירתם הצפויה של טוויטר וערוץ 14, הוא שוקל את חזרתו לעבודה האהובה עליו ביותר, תחקירן עומק ומפיל ברשת של עיתונאיות רשת. קלריס עדיין מאמין עד היום באמת ובתמים שלא קיים כל הבדל בין נציגות המין הנשי במין האנושי, והוא חושב שיונית לוי וגאולה אבן הן אותו אדם בדיוק. לפיכך, הוא ממשיך בניסיונותיו העקרים לחסל את הקריירה של יונית לוי, ע"י השמדתו של ערוץ קשת 12, בתקווה להגיש שוב את מבט לחדשות ביום מן הימים.

עכשיו תורך, קלריס. הגיע הזמן שתספר לי קצת על סחיבתו של השק של שייח' עובייד במסגרת מבצע "עלם חמודות". מה הרגשת כאשר סחבת את השק של השייח' עובייד, קלריס? האם פינטזת על שק האשכים של השייח' ועל חילופי נוזלים איתו? על קקטוס בתחת של עלם החמודות, הנסיך כספיאן? של עמית סגל? של ארא"ל? ספר לי הכל, קלריס. יונית עומדת להגיש את אולפן שישי, קלריס. הזמן שלך הולך ואוזל...

HannibalSmellsClaris.gif

תודה רבה, קלריס. אתה הרבה יותר קרוב להגשים את מטרתך ממה שאתה חושב, קלריס. רק תשאל את עצמך, מה קושמרו עושה? מהו הדבר שהוא עושה, קלריס?

נכון מאוד, קלריס. קושמרו מנסה להפיל את יונית. רק תמשיך לעשות את מה שעשית עד היום, קלריס, ותגיע לגאולה. או שלא, קלריס, כי גאולה ויונית הן שתי נשים נפרדות. יש כאלה שלא מגיעים לגאולה, כמו קורח ועדתו, תוכנית הפטריוטים, כל מיני דברים כאלה. אם היה ערוץ טלוויזיה של מורשת ישראל, אז אולי היית יודע את כל זה.

EinDavar.png

הכתבה הזו היא חלק ממיזם איןחדש. החדשות הטריות ביותר, רק אצלנו! כי איןחדש תחת השמש!