משתמש:רוטר נט./פורטוגל

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
Toxic2.png ערך זה שייך לאימפריית הרשע
ערך זה הוא מרושע ושייך לאימפריית הרשע, איןציקלופדיה אינה אחראית לנזקים שייגרמו מקריאת ערך זה.
הוותיקן הרישמי הפולץ של פורטוגל
דגל פורטוגל סמל פורטוגל
דגל פורטוגל סמל פורטוגל
מוטו לאומי אוי איזה מסריח כאן כל כך מגעיל
המנון אוי ארצי אוי ארצי כמה זבל ותוכן אינטרנטי שפוך יש בך
יבשת אענטערטעיקע
שפה רשמית

יידיש,לטינית,לטבית

עיר טקילה

וינה

העיר הגדולה ביותר

וילנא

משטר

ליסבוני עם קפה הפוך

ראש המדינה

יונתן בוזגלו

הקמה

עוד שעה

שטח
אחוז מים

0 דונם 4 מטר 0 קילומטר קממב"ר
0.שליש

צפיפות אוכלוסין

60% לפני ההקמה 70% אחרי ההקמה

מטבע

סנט מרובע

אזור זמן

6%^#67(((

סיומת אינטרנט

איי ביי סיי

קידומת

איייי למה אתה צובט אותי????

הקמה

ההקמה

ההתיישבות האנושית הראשונה בפורטוגל מתועדת למאה ה-20 לפני הספירה שבה, ע"פ אמונותיהם המעוותות של מדענים, בני אדם ניאוליטים נדדו מארצות אירופה בחיפוש אינסופי אחר אוכל, אחרי שעברו דרך צרפת, גרמניה, פולין וצ'כיה ונכשלו למצוא משהו אכיל, הם החליט לחצות את הים לאנגליה שמטרה לטעום את האוכל הבריטי. כפי מאות אנשים לפניהם ואחרים, אחרי שטעמו מה"אוכל" הבריטי הנוודים ניסו להרוג את עצמם על ידי טביעה בים. כ-200 מהם נשטפו על חופיה של פורטוגל והקימו תרבות מפוארת ועשירה. תיאוריה אחרת, אשר היא הדעה המקובלת על ידי המוסד האירי הראשי למדע, אותם נוודים ראשונים שהגיעו לפורטוגל הגיעו לשם כי הם ברחו מזוועות הג.יפיתיזם, פלג חדש בנצרות שטען שמריה הייתה אחותה של אדון בדון. אם כי ניתן להבין מדוע אנשים יברחו לברוח לפורטוגל מאשר להשאר בעולם ג.יפיתיזמי, תיאוריה זו נחשבת "ברברית", "פשוטה מדי" ו"לא נותנת לנו נושאי מחקר ומשכורת".

ההתפצלות

פורטוגל התפצלה בשנת 2,55,66 לאחר סכסוך מה יהיה ארוחת הערב של נשיא ארצות הברית שבא לבקר בפורטוגל ושני שפים תיכננו את הארוחה שיכינו לו, השף הראשון הציע להכין לו ארוחה מסורתית שכללה בין היתר אורז, אורז מבושל ואורז מבושל ברוטב אורז. לעומת זאת השף השני הציע להכין לו ארוחה אמריקאית מסורתית: מק'דונלד'ס. שני ההצעות של השפים הוצעו למשאל עם. הצפון שרובו התבוסס על חקלאות תמך בשף הראשון בעוד הדרום שאהב מק'דונלד'ס תמך בשף השני, הריב בין השפים כל כך העמיק עד שחומה נוצרה בין החלק הדרומי והצפוני של הארץ, החלק הצפוני נשלט על ידי השף הראשון,חורטון בקרטון איל, ואילו החלק הדרומי שבו יש מק'דונלד'ס נשאר דמוקרטי.

מלחמות

הפלישה המקסיקנית

לאחר הנצחון על הפלישה המקסיקנית החליטו הפורטוחוגזים להתחיל לכבוש שטחים מהמדינות הסובבות, בעיקר ממקסיקו, לואיזיאנה וניו איזראל. הקרבות נגד מקסיקו הסתכמו בכיבוש שטחי מדבר נרחבים מצפון מקסיקו, בעוד שבליסבון הכוחות המקסיקנים הובסו והוכרחו להכנא. מדינת ניו איזראל, שכידוע הוקמה על ידי פורטוחוגזים בתור "ממלכת פורטוגל החדשה", הייתה בין המדינות הגדולות באותה תקופה, אך לבסוף נכבשה לחלוטין על ידי הטקסנים ונמחקה מכתבי ההיסטוריה.

האימפריה הפורטוחוגזית

פורטוגל היא אימפריה תלת ראשית, בעלת שבעה פרלמנטים אזוריים ואחד לאומי, שלושה קנטונים הקשורים בטבורם למדינות השכנות, חמישה עשר אזרחים בעלי זכות הצבעה כפולה (מסיבות כלכליות גרידא), משפחות ענייות מצומצמות, ואוכלוסיית גרבילים עצומה. בגלל המורכבות של ניהול ענייני המדינה במצב זה, הוחלט להעניק את כל החלטות החוץ לידי האו"ם, את כל ענייני הפנים לידי האיחוד האירופי, ואת כל ענייני הכלכלה לידי האיחוד המוניטרי האירופי, שכאמור לא קיבל את ההצעה בגלל בעיות בסחר במדינה המתרכזת בעיקר בעישון סמים ובהתקרבות ידידותית. עקב כך, הופנה נושא הכלכלה לידי ביבי נתניהו, שעשה גדולות ונצורות בפורטוגל, והצליח בתהליך של הפרטה ובמשא ומתן עיקש, להוריד את דרישות השכר של איגוד הילדים-סותמי-הסכרים ולמנוע מהם יותר משלושה ימי חופשה בשנה, וכן הטבות פנסיוניות למיניהן.

חיי ההיום - מחר של הפורטוחוגזים

  • לקום בבוקר.
  • לנקות לעשיר את הבית.
  • לנקות את הזבל מן הרחוב.
  • לשתות מיץ תנינים.
  • להרוג זבובים
Lite5.gifטיפ

אל תנסו לעשות את כל מה שהיה רשום כאן שהפורטוחגזים המסכנים עושים(אני לא אשם שהם עבדים!)

האפיפיור הקדוש?

דיוקן האפיפיור

מאז ראובן כל האפיפיורים גרו בוותיקן אך עתה יש עוד אפיפיור גם בפורטוגל! אורח חיו בפסקה הבאה. במעון האפיפיור יש רצפת גרניט משובחת ומזרקות זהב. המפרט הוא עשיר ביותר (אל דאגה האפיפיורים מומלכים כשהם זקנים ולכן ימותו במהרה טרם יהנו מכל המותרות האלה). הנזירים, חיים אורח חיים נהנתני. אוכלים ושותים לשוכרה מדי יום ולילה. החלון בחדרו של האב הקדוש צופה לכיכר סנט כונסו, משם הוא משליט את שילטון האימה על פני נתיני הממלכה, באם אזרח דיבר בגסות על אלוהים או ירק על פיסלון מריה במזרקה, האפיפיור רואה הכל ויכול לשלח בעבריין את כוח הקומנדו השויצרי המכונה "הנאזגול".

Lite5.gifטיפ

אל תלטשו עיניים להונו של האפיפיור רודף הבצע דרך אגב אתמול הוא הלך לרחוב וקרא בקול גדול ״מני!״ ״מני!״