מדינת הפלסטלינה

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search


התרעות פיקוד הלגו
מלחמת הכוכבים
הארי פוטר
עוצמה תימנית
המנדלוריאן
שודדי הקריביים
מוטב לצפות בערך זה ממחשב או מטאבלט
ההתרעות בצד יעלמו בתוך 30 שניות
TEROR.jpg
אזהרה: ערך זה נשלט בידי ארגון טרור

נא לבצע את הדברים הבאים:

 • להתאסלם.
 • לצעוק אללה ואקבר בהישמע קול פיצוץ או כל אירוע חריג אחר.
 • להיות ערבי\יהודי שמאלני
 • לשפוך על עצמך דלי חול לאות הזדהות עם הג'יהד והשהידים.
 • לחטוף חיילים.
 • לשגר טילים.
 • להתפרע ללא סיבה מוצדקת.
 • לחלום על 72 בתולות.
 • להתבכיין לאו"ם.

נא לבצע זאת עד 24 שעות אחרי קריאת הערך ולא טרוריסטים אכזרים יערפו את ראשך ויעלו ליוטיוב (הסרטון יכיל פרסומות).

אזהרה - נאצים!
ערך זה מכיל תכנים ו/או שטיפות מוח נאציות, ונאסר להפצה במדינת ישראל בהתאם לחוק איסור השימוש בסמלים וכינויים נאצים. כל הקורא ערך זה נידון לשלוש שנות מאסר.
960x640 beatles-umbrellas hinhnenx-wallpaperhd.jpg הערה: בריטי
ערך זה הינו ערך בריטי! אנא:
 • לאכול פיש אנד צ'יפס,
 • לכוון את השעון לפי הביג-בן,
 • לשחות בנהר התמזה,
 • לשבח ולהלל את ליברפול ואת ארבעת המופלאים- הללו את ליברפול וארבעת המופלאים! הללו!!,
 • להנהן בעדינות,
 • לשתות תה,
 • להתנהג בנימוס,
 • להלל את דרווין ואת תורת האבולוציה! הללו את צ'ארלס דרווין!,
 • לשמוע הביטלס,
 • לראות ערוץ 4

בזמן קריאתו. כמו-כן, מומלץ לשמוע שירים של להקות בריטיות, כגון: הביטלס, האנימלס, הרולינג סטונס, קווין וכו' במשך 24 השעות מתחילת קריאתו ולא לשמוע שום סוג של מוזיקה מזרחית.

פלסטלינהלנד
הרפובליקה הדמוקרטית של פלסטלינה של אנשי הפלסטלינה
מדינת הפלסטלינה
דגל מדינת הפלסטלינה סמל מדינת הפלסטלינה
דגל מדינת הפלסטלינה סמל מדינת הפלסטלינה
מוטו לאומי אני זקן מאוד אבל ממשיך לחיות
המנון "ערב שישי Old Fashion"
יבשת ישראל
מיקום מדינת הפלסטלינה

מפת מדינת הפלסטלינה

שפה רשמית

עברית, ערבית

עיר טקילה

רמאללה

העיר הגדולה ביותר

רמאללה

משטר

דיקטטורה, פאשיזם, רפובליקה, דמוקרטיה

ראש המדינה

אשת האיכר

מטבע

אבישג

אזור זמן

זמן תל אביב פלסטלינה

סיומת אינטרנט

IL פלסטלינה

ספורט לאומי

שחק אותה, גלגל אותה

קידומת

JU פלסטלינה

מדינת הפלסטלינה, (שם מלא: הרפובליקה הדמוקרטית של פלסטלינה של אנשי הפלסטלינה) היא פארק שעשועים המשתייך למלחייה המאוחדת בריטניה הגדולה. מדינת הפלסטלינה גובלת במדינת הלגו העויינת מדרום, במדינת הבארבי היזיזותית מצפון-מזרח, ובאיחוד מחמודלנד הנייטרלית ממערב. היא נמצאת כרגע במגעים לשם הצטרפות לתחרות האירוויזיון.

היסטוריה מוקדמת

ישנה מחלוקת רבה על רקע ההיסטוריה של מדינת הפלסטלינה, כאשר שני פלגים מציעים שתי תיאוריות שונות לחלוטין אחת מהשנייה, לשם השגת הון פוליטי.

גירסת הגדה

מדינת הפלסטלינה נוסדה כאשר גוליבר הראשון החליט ליצור שיבוטים של עצמו מפלסטלינה. הוא רכש מעט אדמה ליליפוטית אבל אז הבין שאין לו מספיק פלסטלינה. ב-1948 גוליבר החליט לצאת למלחמה נגד משפחת המלוכה של אנגליה, בית ווינדזור הזכור לרע. הוא ניצח במלחמה ולפיכך מדינת הפלסטלינה הפכה לרפובליקה דמוקרטית-קומוניסטית. הוא המיס את בני המלוכה עם חיוך הטד דנסון שלו והשתמש בהם בתור השיבוטים שלו. ברגע שהשיבוטים החלו להתרבות, הם בנו לכבודו ערים ומתקני שעשועים. רבים ממתקנים אלה ניתן לראות כיום במדינת הפלסטלינה, אבל זה יעלה לכם בסביבות 48 שיקלי פלסטלינה.

גירסת עזה

למרות זאת, ישנה היסטוריה של מחלוקת עזה על מוצאה של מדינת הפלסטלינה. זיקני עזה מספרים כי מדינת הווזלין והשומן הצבעונית הייתה בעבר קולוניה של הממלכה הדנית (ביחד עם איסלנד, נורבגיה ועוד מדינות שיש להן ערך באיןציקלופדיה ועושות את הערך יותר מקצועי). היא נוצרה כמוצב עבור בני משפחה אידיוטים של שושלת המלוכה השולטת, שושלת הלאקס פון טרייר, כך שהם ישלטו בה. כמה מבני המשפחה הפיקחים יותר הפכו מאז למלכים של יוון ואחד מהם (גוליבר דמות הפלסטלינה) אף התחתן עם המלכה אליזבת. מדינת הפלסטלינה נפלה לבסוף לידיה של רונית "פמלה" אורן (הוא עבר ניתוח לשינוי מין) לפני שגוליבר הדמות השתלט עליה בשנית. הוא שלט עליה עד שהפיכה צבאית עקובה מדם מוטטה את שילטונו. מנהיגה החדש של מדינת הפלסטלינה היה לארס פון-טרייר השלישי שהמיס ללא דיחוי את בני המלוכה והפך אותם לקו יצור חדש.

על אף זאת, באופן משונה אף אחד מהסיפורים אינו מתיישב עם רעהו - אנשי הפלסטלינה אוהבים את הניגוד הזה כי הם חושבים שהוא הופך אותם למעניינים. אשכרה זה לא אבל זה לא מנומס לערער מיתוסים לאומיים.

חוק האיחוד

ב-1982 המלכה ליזה הכריזה כי מדינת הפלסטלינה היא "שלה, מפני שהיא הייתה פעם חלק מבית ווינדזור הזכור לרע" ותושבי פלסטלינה התפצלו לשתי קבוצות, תומכי האיחוד, שהאמינו שהם אמורים להיות חלק מהמלחייה המאוחדת, והעזתים, שחששו שייפלו להם גרגרי פלפל שחור לתוך גרגרי החומוס ויהפכו אותו ל"ארבעס" (חומוס יהודי). מלחמה עזה פרצה בין שני הצדדים ולבסוף המלכה וגוליבר הראשון ניצחו את רונית אבל אף אחד מהם לא הבין מה זה אומר.

שמערבבים אדום וכחול זה נהייה סגול, טמבל!

השילטון החדש פצח בתכנית תלת-שנתית להמסת והחלפת האוכלוסייה של מדינת הפלסטלינה על בסיס קבוע. למרות כמה התקוממויות ומראות מכוערים בסופרמרקטים - הלוק החדש של מדינת הפלסטלינה אומץ באהבה על ידי התיירים הצליינים.

עם זאת המערכת הפוליטית של מדינת הפלסטלינה היא תערובת משונה של מלוכה, קומוניזם ופאשיזם. למעשה ישנן שתי מדינות פלסטלינה שגרות בדיוק באותו המקום. אחת מהן חייבת לגור בקומה השנייה והשנייה למטה צופה בטלוויזיה או מעשנת מריחואנה עם כפות הרגליים. על אף שעבור כל תושבי מדינת הפלסטלינה, השנייה היא פיסגת השאיפות ללא ספק.

ברוכים הבאים למדינת הפלסטלינה!

אבי נשר (או ד"ר נו). מ"מ דיקטטור מדינת הפלסטלינה.

לאנשי תעשיית הקולנוע הישראלית, אבי נשר, ישנן תוכניות להשתלטות על העולם כולו עם סרטים ממוחזרים בסידרת "סרט פלסטלינה". האסטרטגייה הזו הייתה כה מוצלחת עד שגל גדות ביקשה להשתתף בספקטקל הפלסטלינה הבא. זה אומר שהיא תצטרך לעבור ניתוח נרחב להשתלת פלסטלינה כדי לתת לה מראה ותחושה של סלבריטאי פלסטלינה. אבל היי - היא כבר רגילה לחומר יותר זול מנטפליקס.

חברה ופוליטיקה

נכון לעכשיו מדינת הפלסטלינה היא רפובליקה דמוקרטית שזה אומר שהיא דיקטטורה. לארס פון-טרייר השלישי וגוליבר ה-27 שמנהלים את המדינה - עם פיתרון "שתי הקומות" שלה - הבטיחו להפוך אותה ל"ליברלית יותר" אך הם יודעים שזה יהווה מכשול להצטרפותה של המדינה לאירוויזיון. בכל מקרה - טויס אר אס שמחים לקבל אותם כחברים מכיוון שלגולנד גם כן נמצאת שם וגם שם עדיין אין דמוקרטיה. הדבר הזה יכול להתאים גם ללארס וגם לגוליבר שמתקשים להסכים על שום דבר חוץ מזה שצריך לגנוז את הסרט "שבלול" לנצח מפאת חוסר עניין לציבור (חוץ מלמאור כהן כמובן).

כלכלה

מדינת הפלסטלינה היא אחת מהמדינות האחרונות בעולם שעדיין לא הוציאה את העבדות אל מחוץ לחוק. מדינת הפלסטלינה מייצאת עבדים לאזורים אחרים בעולם, שם משתמשים בהם בעיקר ילדים למטרות של "כיף".

טרור

הטרור שיחק תפקיד מרכזי בהיסטוריית מדינת הפלסטלינה, מאז ההתנקשות ברבין הפלסטלינה בשנות התשעים. יגאל פימו נחשב למנהיג של אירגון הטרור, בצלאל, שהיה אחראי לפיגועים רבים במדינת הפלסטלינה. תנועות נוספות כוללות את אש"כ (האירגון לשיחרור פלסטלינה), וחלאס (תנועת ההתנגדות הפלסטלינית). כל אחת מהן נלחמת עבור מגוון של סיבות, בעיקר בגלל בלבול בגלל שהמלוכה, הפאשיסטים, הקומוניסטים וממשלת הרפובליקה לא מצליחים להחליט על כלום!

יאסר ערפאת. אחיו התאום של יגאל פימו. הוא ראה את עצמו כשמשון הגיבור הפלישתי ולכן נהג להצטלם בין שני עמודים מפלסטלינה.

חכה שנ...זה לא סתם משחק ילדים??

טעות בידך. למעשה, זוהי טעות גדולה מכיוון שזה ידוע שתעשיית משחקי הילדים, הלגו והבארבי הפכה זה מכבר לערש הקומוניזם - ראו למשל את סידרת הסרטים "משחק ילדים", לא פלא שמדינת הפלסטלינה החליטה להצטרף למערכת שטיפת המוח והניצול של עולם הצעצועים.

מי זה יאסר ערפאת?

חוסל בידי כוחות הביטחון. הוא היה הקול חסר-הטעם והמתנשא של מדינת הפלסטלינה - סוג של בנימין נתניהו עם אנגלית פחות טובה. השם שלו התנוסס על פני כל התחמושת שיוצרה על ידי הפאשיסטים של מדינת הפלסטלינה. עכשיו כל הקטלוגים של מדינת הפלסטלינה נושאים את השם "הרפובליקה הדמוקרטית של פלסטלינה של אנשי הפלסטלינה" - עם תמונה של מדינת הפלסטלינה כאשר חוט תייל מלופף סביבה.

אה, אז זה היה יאסר ערפאת!

כן, זה מי שהוא היה. עכשיו תפסיקו לעמוד מחוץ לגדר ותיקנו כרטיס כניסה למדינת הפלסטלינה ואז אנו נדאג שתיהנו מהביקור ו/או נחטוף את הילדים שלכם גם אם הם מוסלמים. כן, זה פשוט עד כדי כך!

אז בבקשה רבה!

ראו גם