עץ ספגטי

From איןציקלופדיה
Jump to navigation Jump to search
"מדלוקליק, עכשיו אני אשתלט על עצי הספגטי והאיטלקים האלה ישתעבדו אלי"
~ ברני על עץ ספגטי


עץ ספגטי
Noodletree.jpg
מחלקה עצים
סדרה עצים
משפחה עצים
שבט איטלקים
סוג אסלה
מין אחר

עץ ספגטי הוא עץ שמפירותיו מכינים ספגטי.


גילוי העץ

את העץ גילה כריסטופר קולומבוס בשנת 1945 (מה שממש לא הגיוני כיוון שהוא חי במאה ה - 15) בכך שחיפש את עץ השוקולד יחד עם דורה ובטעות מצא עץ עם פסים צהובים מאוד מוזרים עליו. הוא לא ידע איפה הוא (למעשה לאחר מכן התברר שהוא באיטליה[1]) ולכן החליט לקטוף את הפסים האלו. הוא טעם אחד אך זה היה קשה אז הוא מילא סיר מלא מים רותחים, הוסיף מלח, תבלינים והכניס את הרגליים שלו פנימה. את הספגטי הוא הכניס לתוך קוקוס ואכל. לאחר שגילה את טעמו הטעים הוא החליט להביא את זה איתו חזרה למולדתו, יחד עם הסיגריות, הנפט והדולר האסטוני.

תפוצתו בעולם

לאחר גילוי העץ רוב תושבי העולם החלו גם הם לגדל עץ עם מקלות מוזרים. כל מדינה נתנה לזה שם אחר אך לבסוף הוחלט באו"ם על השם "ספגטי" מהמילה האיטלקית "Spagetini" שמשמעו או להשמיד יהודים או דברים דקים טעימים. תחליטו לבד... בעקבות גידולי עצי הספגטי החלו לשווק את המאכל בעולם והוא הפך להצלחה ענקית ומסחררת.

הסמים

לאור ההצלחה החלו עצי הספגטי שלא עמדו בכל הלחץ לקחת סמים ולכן הספגטי יצא דוחה ומסמם, הטענה היא שמרדונה אכל מהעצים המורעלים ולכן קרה לו מה שקרה לו (שיחק כדורגל, אני מרחם על הבחור).

שימוש וכריתה

עצי הספגטי מוציאים בכל שנה שני גיליונות נייר. היחס הוא 10000/2 - מכל 10000 מפיקים שני דפים. בין כורתי העצים נמצא גם איל ההון עודד מנשה.

כמות הפריטים

כמות עצי הספגטי בכל מדינה בעולם:


חיקויים

לאור הצלחת עצי הספגטי, במעבדה בישראל ניסו ליצור את עץ הפתיתים אבל נשר מזה רק אורז (בן-גוריון, חה! אני הורג את עצמי). מכיוון שעצי האורז היו רק חיקוי עלוב האורז התחיל מרד בעצי הספגטי ובאדם מה שנכשל לאור העובדה שלאורז אין מוח, ידיים, רגלים או כרטיס חבר מועדון. חבל.

עצי הספגטי באיטליה

מכיוון שהסיכוי שאיטלקי לא יוכל פסטה נמוך מהסיכוי שלך לפגוש חייזר מת, העץ נחשב לקדוש מאוד באיטליה ואף מקיימים לו פולחן. אפילו באיטליה העתיקה של -44 לפנה"ס נחשב עץ הספגטי לקדוש[2]

ראו גם

הערות שוליים

  1. דה ז'ה וו
  2. כן, אנחנו מודעים לעובדה שעדיין לא גילו את העץ בתקופה הזו, ולא זה לא מזיז לנו
Bouncywikilogo.gif
עבור אנשים חסרי חוש הומור, לחכמולוגים בוויקיפדיה יש ערך על עץ ספגטי.